UYARIYORUZ!

Osmaniye Ek İş İlanları

Sosyo-ekonomik açıdan farklı özellikleri bünyesinde barındıran Osmaniye ek iş ilanları tarım, hayvancılık üzerine yoğunlaşmıştır. Son yıllarda teşviklerle birlikte sanayisi gelişen bu ilimizdeki çalışma imkanları hakkında sizlere bilgilendirme düşüncemiz var. Türkiye genelinde olduğu gibi sizlerin de çalışmayan ek gelire ihtiyacınız var. Bu sebeple araştırmalar yapıp ek işler bulmak istiyorsunuz.  Son yıllarda hızlı bir şekilde rağbet görmeye başlayan  organizasyonlar sizlere de gönderilebilir.

Bunun için kendi şehrinizden iş bulmanıza gerek yok. Kargo aracılığı ile İstanbul’dan, Kocaeli’nden, Bursa’dan, Tekirdağ’dan her yere ekişler gönderilmektedir. Ailece veya tanıdıklarımızla birlikte ekip kurarak çalışıp kar marjı kazanabilirsiniz. Böylece ödenmeyen faturalar, alınamayan ihtiyaçlar karşılanabilir. İşsizsiniz ya da emekli iseniz mutlaka bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeniz de yarar vardır.

Osmaniye’de eve iş veren firmalar genelde tarımsal ürünler üzerine iş vermektedir. Bunlar meyve toplama, hasat işlemlerinin gerçekleştirilmesi gibi hayvancılıkla alakalı ek iş fırsatlarıdır. Ancak diğer illerden size gönderilecek işlerde ise oldukça fazla alternatif bulunmaktadır.

Bölgenin diger illerinden size iş gönderilebilir. Adana, Kayseri, Gaziantep gibi illerde sanayi hızlı bir şekilde gelişti için evde yapılacak basit montaj işleri çalışmak isteyen insanlara havale edilmektedir. Bu sebeple sizler de okuduğunuz yazı altına iş başvurusu yaparsanız firmalar ihtiyaçları olması halinde size iş teklifi yapar.

Osmaniye ek iş

Osmaniye ek iş imkanları fırsatı açısından yeterli düzeyde olmasa da kendine özgü farklı işlerde sipariş verilmektedir. Örneğin evde gelinlik süsleme, davetiye katlama, kına paketleme, tesbih dizme işi gibi işler sizlere Türkiye genelinden çorba içme parası gönderilebilir.

İşe ihtiyacınız var çalışmak istiyorsunuz,  işveren insanlarla iletişime geçmeyi planlıyorsunuz. Peki bunu nasıl yapacaksınız… Oldukça kolay olduğunu peşinen hatırlatalım. Bu yazının altına geçinmekte zorlandığınızı b nedenle çalışmak istediğinizi, boş zamanınız olduğununet olarak iifade edin. Bir ekibiniz varsa ondan bahsedin. Yaşadığınız yeri kaç kişi olduğunuzu eğitim durumunuzu veya daha önce benzer işler yaptıysanız tecrübelerinizi yazarsanız ihtiyaç olması halinde sizlere iş gönderilir.Ayda 1500-2000 lira civarında gelir elde edebilirsiniz. Osmaniye ek iş ilanları ile ilgilenenler şansı kaçırmayın.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

17 yorum

  1. Osmaniye de üniversite öğrencisiyim zor durumdayım bu işe ihtiyacım var dönüş yapın lütfen

  2. Ben de evde paketleme işi yapıyorum ve bu işe çok ihtiyacım var dönerseniz çok sevinirim

  3. Osmaniye korkut ata üniversitede öğrenciyim iş arıyorum ne olur geri dönüş yapın.çok zor durumdayım

  4. Osmaniye merkezde yaşıyorum evde yapilanilecek her isi yapanilirim temiz düzenli titiz çalışırım paketleme , boncuk dizme,etiket,reçel ev yemekleri gibi bir çok becerim var ikiz cocuklarim var yardımcı olmak istiyorum eşime dönüş yapıp yardımcı olursaniz sevinirim.

  5. Osmaniye merkezde ikamet ediyorum elimden hertürlü iş gelir eğer sizde uygun görürseniz sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım iyigunler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?