Osmaniye ek iş ilanları

Sosyo ekonomik açıdan farklı özellikleri bünyesinde barındıran Osmaniye ek iş ilanları ek gelir fırsatları açısından farklı özellikleri sunmaktadır. Biz de tarım, hayvancılık ve son yıllarda teşviklerle birlikte sanayisi gelişen bu ilimizdeki çalışma imkanları hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız.

Türkiye genelinde olduğu gibi sizlerin de çalışmayan ek gelire ihtiyacınız var. Bu sebeple araştırmalar yapıp ek işler bulmak istiyorsunuz.  Son yıllarda hızlı bir şekilde rağbet görmeye başlayan ek gelir fırsatları sizlere de gönderilebilir.

Bunun için kendi şehrinizden iş bulmanıza gerek yok. Kargo aracılığı ile İstanbul’dan, Kocaeli’nden, Bursa’dan, Tekirdağ’dan her yere ekişler gönderilmektedir. Çalışmak istiyorsanız boş zamanınız varsa ister tek başınıza, isterseniz ailece veya tanıdıklarımızla birlikte ekip kurarak çalışıp para kazanabilirsiniz. Böylece ödenmeyen faturalar, alınamayan ihtiyaçlar karşılanabilir. İşsizsiniz ya da emekli iseniz mutlaka bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeniz de fayda var.

Osmaniye’de eve ek iş veren firmalar genelde tarımsal ürünler üzerine iş vermektedir. Bunlar meyve toplama, hasat işlemlerinin gerçekleştirilmesi gibi hayvancılıkla alakalı ek iş fırsatlarıdır. Ancak diğer illerden size gönderilecek işlerde ise oldukça fazla alternatif bulunmaktadır.

Bölge illerinden size iş gönderilebilir. Adana, Kayseri, Gaziantep gibi illerde sanayi hızlı bir şekilde gelişti için evde yapılacak basit montaj işleri çalışmak isteyen insanlara havale edilmektedir. Bu sebeple sizler de Bu yazı altına iş başvurusu yaparsanız firmalar ihtiyaçları olması halinde size iş teklifi yapar.

Osmaniye ek iş imkanları

Osmaniye ek iş imkanları fırsatı açısından yeterli düzeyde olmasa da kendine özgü farklı işlerde sipariş verilmektedir. Örneğin evde gelinlik süsleme işi, davetiye katlama işi, kına paketleme işi, tesbih dizme işi gibi işler sizlere Türkiye genelinden gönderilebilir.

İşe ihtiyacınız var çalışmak istiyorsunuz.  işveren insanlarla iletişime geçmeyi planlıyorsunuz. Peki bunu nasıl yapacaksınız… Oldukça kolay olduğunu hatırlatalım. Bu yazının altına çalışmak istediğinizi, boş zamanınız olduğunu, ekibimiz varsa ondan bahsedin. Yaşadığınız yeri kaç kişi olduğunuzu eğitim durumunuzu veya daha önce benzer işler yaptıysanız tecrübelerinizi yazarsanız ihtiyaç olması halinde sizlere iş gönderilir.

Ayda 1500-2000 lira civarında gelir elde edebilirsiniz. Osmaniye ek iş ilanları ile ilgilenenler fırsatı kaçırmayın.

Bir önceki yazımız olan Çorum evde ek iş ek gelir ilanları başlıklı makalemizde Çorum ek iş ilanları, Çorum'da evde ek iş ilanları ve Çorum'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

13 yorum

  1. Ben de evde paketleme işi yapıyorum ve bu işe çok ihtiyacım var dönerseniz çok sevinirim

  2. Osmaniye korkut ata üniversitede öğrenciyim iş arıyorum ne olur geri dönüş yapın.çok zor durumdayım

  3. Evde paketleme işi yapmak istiyorum yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim osmaniye merkez

  4. Osmaniye merkezde yaşıyorum evde yapilanilecek her isi yapanilirim temiz düzenli titiz çalışırım paketleme , boncuk dizme,etiket,reçel ev yemekleri gibi bir çok becerim var ikiz cocuklarim var yardımcı olmak istiyorum eşime dönüş yapıp yardımcı olursaniz sevinirim.

  5. Osmaniye merkezde ikamet ediyorum elimden hertürlü iş gelir eğer sizde uygun görürseniz sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım iyigunler

  6. Osmaniye merkezde ikamet ediyorum elimden hertürlü iş gelir sizde uygun görürseniz sizinle çalışmaktan memnun olurum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status