UYARIYORUZ!

Özel araca reklam alarak para kazanma

Özel otosuyla fazla kilometre yapan sürücüler için kazançlı reklam sektörünü bilmesinde yarar vardır. Eğer şehir içinde ya da şehirler arası yollarda uzun yol yapıyorsanız özel arabaya reklam alarak sevdasını gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle tüketim toplumu olma yolunda hızla yol alan Türkiye’de her türlü reklam unsuru değerlendirilmektedir.  Binalara ve arabalara uygun reklamlar verilmeye başlandı. Bizim bugünkü cep dolum fikrimiz, arabaya reklam alarak durumu kurtarma üzerine olacaktır.

“Aracımı kullanıyorum, yollarda geziniyorum. Dolayısıyla Bu avantajı paraya dönüştürebilirim.” diye düşünenlere konu hakkında bilgilendirme yaparım. Bazı firmalar arabaların aldığı kilometre ve güzergah boyunca reklam fırsatı vermektedir. Ortalama 400 TL 800 TL arasında reklam parası almak isterseniz bu konuda sizlere itibar kazandıracak olan firmalar ile görüşmeler yapabilirsiniz.

Gerçekten aracına reklam alarak rüyalarına renk katmak isteyen insanlar size sesleniyoruz!  Aracın markası modeli,  önemli olmaksızın aracınıza giydirilecek olan reklamlar sayesinde gelir elde edebilirsiniz. Eğer aracınıza reklam almak isterseniz ilgili firmalar ile görüşerek promosyon süresi boyunca gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken özel araca reklam  veren firmalar ile görüşme yapmaktır.

Arabama reklam almak istiyorum

Eğer reklam alma gibi bir düşünceniz olursa ve aracınızın zarar göreceğini düşünürseniz yanlış kanaat de olduğunuzu peşinen söyleyebiliriz. Çünkü reklamlar araç boyanarak değil, giydirme usulü arabanıza yerleştirilmektedir. Dolayısıyla aracınız kesinlikle hiçbir zarar görmemektedir.

Arabama reklam almak istiyorum, ne yapmalıyım? Kimlerle görüşmeliyiz, prosedür nedir? diye merak edenlere kısaca bilgilendirme yapalım. Öncelikle özel araca reklam verenleri web sitelerini araştırın. Öncelikle sizin aracınızın fotoğrafı ve size ait özel bilgiler istenecektir. Ayrıca aracınızla ilgili bazı özel şartlar istenebilir.

Eğer sizin aracınız reklam almaya uygun görülürse size bir sözleşme imzalatılır. Bunun karşılığında ne kadar kilometre yapmamız gerektiği,  nerelerde aracınızla dolaşmanız gereksiz, nerede araç park ettireceksiniz.. gibi konular sizlere sözleşmede bahsedilir. Daha sonra istenilen şartları yerine getirdiğiniz takdirde özel araç ile reklam alarak serinleme imkanından yararlanmaya başlarsınız.

Sizin aracınızın cinsine, güzergahınıza ve aracınızın özelliklerine göre promosyon süresi boyunca alacağınız ücret size iletilir. Kabul ederseniz arabaya reklam alarak  kolay kazanç keyfini yaşarsınız.

Bir önceki yazımız olan Masal anlatarak MUTLU OLMAK ister misiniz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?