UYARIYORUZ!

Parti Düdüğü İşi

  Çocuklar özel günleri çok sever. Kendilerine sürpriz yapılmasına da bayılır. İşte çocukların da sevincini artırmak amacıyla boş zamanlarında bir şeyler yapma düşüncesinde olanlar evlere parti düdüğü işi veren firmaların sunduğu kolaylıklar derinlemesine incelenerek değerlendirebilir.

Evde parti düdüğü yapmak

Marketlerde pazarda gördüğünüz her ürün fabrikasyon değildir. Bazı işler de montaj yapılarak pratik bir şekilde meydana getirilir. Birkaç parçadan oluşan ürünler evde boş zamanımda bir şeyler yaparak ailesini gelir sağlamak isteyenlere fırsat verebilir. Boş zamanlarında evde parti düdüğü yapmak isteyenler nasıl para kazanacak onlara konu hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz.

Doğum günlerinde, sınıf, okul eğlencelerinde, yılbaşında insanların çok sevdiği eğlence aracı parti düdüğü hakkında sizlere kısa bilgilendirme yapalım.

Evde parti düdüğünü işi nasıl yapılır

Evlere ek iş fırsatı sunan firmaların sizlere vereceğiz bu iş sayesinde oturduğunuz yerden ek gelir sağlayacak. Malzemelerin sizlere gönderecek olan firmalar işin nasıl yapılacağını da kısaca şema ile size izah edecektir. Siz de hiçbir maliyeti olmayan ekstra bir iş sayesinde ailenize nakit akışına olanak sağlamış olacaksınız.

parti düdüğü işi

Eğer yeteri bilgi sahibi değilseniz internette video sitelerinden kısa bir araştırma yaptığınız takdirde işin yapılışını kolayca öğrenebilirsiniz. Böylece siz de oturduğumuz yerden hiç yorulmadan dışarıya çıkmadan  parti düdüğü işi yapmanın mutluluğunu yaşarsınız. Sizler yapmak istiyorsunuz, ancak bu işi nereden alacağınızı, kimlerin size bu işi verecekler merak ediyorsunuz. O halde açıklayalım.

Parti düdüğü işi veren firmalar

Her işin mutlaka bir pazarlamacısı bulunmaktadır. Yani emek karşılığında parasını veren satış noktasına götüren aracı insanlar bulunmaktadır. Bu insanlar size ulaştırır. Sizin bu işi yapıp yapmak istemediğiniz önemlidir. Ben bu işi yapabilirim para kazanmak istiyorum diyorsanız, Parti düdüğü işi veren kişiler ile iletişime geçilmesi gerekiyor. Nasıl iletişime geçilmesi gerekiyor? Bu yazının altındaki iletişime geç formunu doldurunuz.  Gerekli durumlarda iş teklifi yapılacaktır. Çalışma şartları hoşunuza giderse işi alırsınız çalışmaya başlarsınız. Tek başınıza veya birkaç kişi birlikte ekip kurabilirsiniz. Böylece daha fazla üretim yaparsınız geliriniz artar.

Parti düdüğü işinden ne kadar kazanabilirim

Yapacağınız düdük sayısına göre geliriniz ortaya çıkar firma ile kaç lira anlaşma yaparsınız ve kaç düdük yaparsanız ona göre para kazanırsınız. Örneğin bir düdük yapımından 50 kuruş kazanacaksınız günde 20 tane düdük yaparsınız 10 lira kazanırsın. 50 tane düdük yaparsanız 25 lira kazanırsınız. 100 tane yaparsanız 50 lira kazanmış olursunuz. Bu durum sizin becerikli olmanıza ve el çabukluğuna göre değişkenlik gösterir. Ayrıca kaç saat çalışacağınıza göre ne kadar kazandığını ortaya çıkacaktır. Bu işi beğendiyseniz yapmak istiyorsanız  parti düdüğü işi veren firmalar ile iletişime geçin. Siz de rahat bir ortamda  kazanmanın keyfini yaşayın.

Bir önceki yazımız olan Evde Tırnak Seti Paketleme İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?