UYARIYORUZ!

Peçetelik katlama-paketleme işi

Farklı madenlerden elde edilen peçetelikler hem evlerde hem orta ölçekli ve büyük lokantalarda kullanılmaktadır. Son yıllarda vatandaş da farklı özelliklerde üretilen peçetelikleri ilgi göstermeye başladı. Yani satışlar hızlı bir şekilde artıyor. Sadece ülkemizde değil dünya genelinde peçetelik işin giderek yaygınlaşıyor.  Doğal olarak üretici firmalar da evde ek iş yapmak isteyenlere peçetelik paketleme fırsatı sunuyor.  Peçetelik katlama paketleme işi veren firmalar ile diyalog kurabilirsiniz. Sizlere de bu iş verilir.  Oturduğumuz yerden boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmiş olursunuz.

peçetelik katlama paketleme işi

İhtiyaçların giderilmesi için mutlaka evden herhangi bir ek iş fırsatını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Çünkü Türkiye’nin durumu ortadadır.  Herkes kolay para kazanıyor.  Harcamaların önüne bir türlü geçilemiyor. Çünkü bankaların önüne gelenleri kredi vermesi, kredi kartı dağıtması tüketim toplumu olma yolunda bizleri bilinçsiz bir şekilde dişlilerin bir parçası haline getirdi. Mecbur kalıp bankaların kartlarından aldıysanız ve sonunu düşünmeden son limitlerine kadar tükettiyseniz bu ek gelir kapısını çalacaksınız.

Farklı madenlerden üretilmiş olan peçetelikleri katlamak paketlemek istiyorsanız sizlere bu konu hakkında önemli bilgiler verelim. Siz de boş zamanlarınızda ailenizle birlikte veya tek başınıza uygun ortamlarda peçetelik katlama paketleme işi yapabilirsiniz. Firmalara doğrudan müracaat yapılamıyor. Çünkü bütün firmalar artık bu işlerden bıktı. Amiyane tabirle firmalar aklına geldi. Çünkü Türkiye’de o kadar çok işsiz insan var. Bir de evden çalışmak isteyenler bu işe eklenince telefonlar tamamen kapandı ve firmalar çalışamaz oldu. Bu amaçla farklı bir yöntem uygulamaya başlayan firmalar evde peçetelik paketleme işi yapmak isteyenlere bizzat kendileri ulaşıyor.

Bunu nasıl yapıyorlar? Sitemizin alttaki iletişim formuna yazdığınız başvurular araştırılıyor. Elemana ihtiyaç oldukları zaman sizlerin bıraktığı mail adresini kullanıyor. Sizlere çalışmak isteyip istemediğini soruyor.  Şartları yazıp gönderiyorlar.  Sizler de uygun görürseniz eve peçetelik katlama paketleme işi veren firmalar ile diyaloğu devam ediyorsunuz. Firma sizden memnun kalırsa çalışmaya aynı şekilde devam ediyorsunuz. Böylece ayda 1200-1300 1500 lira civarında gelir elde ediyorsunuz. Unutmayın, peçetelik katlayarak ve paketleyerek çok kazanırsınız ama çok yorulmazsınız. Çünkü hem temiz hem kolay bir ek iş fırsatıdır.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Merhaba lar ben ev hanimiyım evde ek işe ihtiyacım var 2çocuk okutuyorum, kredi borcum var bu tür işlerde deneyimliyim dönerseniz sevinirim teşekkür ederim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?