Pişmaniye paketleme kutulama işi yaparak para kazanma

Türklerin damak tadına uygun en güzel tatlılardan birisi olan pişmaniye sizlere başka bir tat verecek. Eğer evde ya da iş yerinde uygun zamanlarda pişmaniye paketleme kutulama işi yaparak para kazanma fırsatı yakalayım. İsterseniz size konunun ayrıntılarını anlatalım. Sizler de firmaların sunacağı bu ek gelir fırsatından önemli kazanç sağlayın.

Özellikle Marmara Bölgesi’nde yaşayanların bilhassa Adapazarı, Kocaeli, İstanbul, Bursa, Sakarya gibi illerimizde yoğun olarak ilgi göstereceği bu ek gelir fırsatını kısaca anlatalım. Uzun emekler özveriler sonucunda üretilen pişmaniyeden satışa sunulmak için güzel kutuları paketlenmesi gerekir. Bu işlem biraz zaman aldığı için pişmaniye üreten firmalar evde pişmaniye paketleme işi yapacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Öncelikle firmanın kendi içinde size gösterilecek uygun ortamlarda paketlenmesidir. Ancak yoğun talep karşısında eve pişmaniye paketleme işi veren firmalar sizlerin iş isteğinize cevap verebilir. Bu sebeple bu lezzetli hafif tatlıdan yarımşar kiloluk kutulara veya kiloluk halinde hazırlanmış kutuların içine pişmaniye yerleştirmeniz gerekir.

pişmaniye kutulama işi veren firmalar

Pişmaniye kutulama işi nasıl yapılır

Eve ek iş arayanlar çalışmak için yaptıkları ek iş talepleri firmalar tarafından değerlendirilir. PozisyonlarI,  yerleşim yerleri, yaşı, tecrübesi gibi kriterler değerlendirilir ve uygun olanlara bu iş teklif edilir. Elbette evde pişmaniye paketleme ya da pişmaniye kutulama işi vermek isteyenler firmaların kendilerine teklif edeceği fiyatı kabul etmesi gerekir. Yani yarım kiloluk kutulara pişmaniye koymanız isteniyorsa bunun için size 50 kuruş veriliyorsa siz de peşinen kazancınızı belirlemiş olursunuz.

Evde pişmaniye kutulama işi yaparak ayda 2 bin liradan fazla ek gelir fırsatı yakalanabilir.  Birkaç kişi ekip halinde çalıştığınızı takdirde eve pişmanlık paketleme işi veren firmalar sizi öncelikli olarak tercih edebilir. Çünkü tek başına çalışacak kişiler genelde tercih sebebi değildir. Mecbur kalınmadıkça yalnız çalışanlara evde pişmaniye kutulama işi ya da pişmaniye paketleme işi yaparak para kazanma düşüncesindeki insanlara iş verilmez.

Size tavsiyemiz birkaç kişi ile birlikte hareket edin. Ekip olarak çalışmanın avantajlarından da faydalanın bu işten faydalanmak istiyorsanız konu altında yer alan iletişim bölümüne ekip sayınızı, nerede kaç kişi olduğunuzu belirtin. Gerekli durumlarda pişmaniye kutulama işi veren firmalar sizin de iletişime geçebilir.

Bir önceki yazımız olan TV'de ücretli seyirci olarak para kazanmak başlıklı makalemizde seyirci olarak televizyon programlarına katılıp para kazanmak, Stüdyoda canlı program seyircisi olmak ve ücretli program seyircisi olarak para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. ev hanımıyım evde paketleme yapabilirim numaram 05530133943
    mh akdeniz/mersin çilek mh6039 no12

  2. Bu işe cok ihtycm var lutfen yardımcı olursanız cok sevınırım allah razı olsun yardımcı olursanızda olmasanızda ankarada sıncanda oturuyorum

  3. kocaeli/izmit dünya bankasında oturuyoruz öğrenciyiz 3 kişiyiz okul masraflarımız için işe ihtiyacımız var 3 kişi olduğumuz için seri bir şekilde çalışabiliriz

  4. merhabalar işinizi özenle ve titizlikle yapabilirim hızlı bir şekilde teslimat geçikmesi yaşamazsınız izmir karşıyaka da oturuyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status