UYARIYORUZ!

Pisuvar süzgeci işine girin!

Teknoloji insan hayatını günden güne kolaylaştırıyor. Erkeklerin tuvalet ihtiyacını gidermek için pisuvarları yerleştirilen farklı süzgeçler paketlemek isteyenlere çook kazandırıyor.  Eğer siz de  pisuvar süzgeci paketleme işine girerseniz konunun ayrıntılarını dikkatlice okuyun.

Geçmiş dönemlerde erkekler küçük tuvalet ihtiyacını giderirken üzerine sıçrama sorunu oluyordu.  Buna çözüm bulmak amacıyla kafa yoran insanlar plastik süzgeçler ürettiler ve böylece temiz bir ihtiyaç giderme durumu oluştu. Bizim esas konumuz ise bu işten ufak ufak nasiplenmek isteyenler nasıl gelir elde edecektir. Yurt içinde ve yurt dışında üretilen bu ürünlerin uygun sayıda paketlenerek satışa hazır duruma getirilmesi amacıyla eleman ihtiyacı hasıl oldu.

pisuvar süzgeci paketleme işi

Pisuvar süzgeci paketleme  istemeniz halinde size iş gönderebilir.  Bu ürünler hijyen sağladığı gibi istenmeyen kokuları da giderme özelliğine sahiptir. Kolayca duvarlara yerleştirilme özelliği olan farklı şekil boyut renklerde üretilen bu ürünler yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Her pakette 12 tane olacak şekilde satışa sunulan ürünleri paketleyip gelir elde edebilirsiniz.

Süzgeç paketleme yaparak ailenizle önemli miktarda mutluluk yakalayabilirsiniz. Ürünler firmaların istediği sayıda paketlenmeli ve istenilen zamanda teslim edilmelidir.  Bunun karşılığında da firmanın size söylediği fiyat üzerinden ödeme yapılır.  Yani kaç paket hazırlarsınız paket başına size ödenecek ücret ortaya çıkar.  Yaklaşık 1000 ile 1500 lira civarında kişi başı ek gelir fırsatı yakalamak isteyenler pisuvar süzgeci  üretenler ile anlaşmalıdır.  Peki nasıl anlaşma sağlanır, iş nasıl alınır? Hemen size bu konuyu açıklayalım.

İnternetten araştırma yapabileceğiniz gibi sitemizin iletişim formu aracılığı ile de ithalatçı ya da üretici firmalarla iletişim zemini yakalayabilirsiniz.  Firmalar eğer bu işi size vermek isterse alt tarafta yer alan iletişim formuna bırakacağınız iş isteklerinizi işleme koyar. Gerekli görürlerse size pisuvar süzgeci işi için teklif yaparlar.  Siz de uygun zamanda ve uygun yerlerde yavaş yavaş bu iş sayesinde + puan elde etmeye başlarsınız. Tek başınıza ya da ekip halinde bu işi değerlendirip önemli ek kazançlar elde edebilirsiniz.  Hemen alttaki iletişim formunu değerlendirmeyi ihmal etmeyin. Her türlü çalışma emek harcanarak yapıldığı için kutsaldır.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?