Plastik çiçek paketleme işi

Kullanım kolaylığı açısından canlı çiçeklere nazaran daha çok tercih edilen plastik çiçek paketleme işi yapmak ister misiniz? Ailenizin masraflarına “dur” demek amacıyla farklı bir ek iş fırsatı hakkında sizlere önemli ipuçları vereceğiz. Herkes çiçekleri çok sever gerçek. Canlı çiçekler herkesin tercihidir ancak bazı durumlarda gerçeğiyle birebir aynı özellikte üretilmiş olan plastik çiçeklerde bu işi görmektedir. Hem solmaz hem de sürekli yenileme ihtiyacı gerekmeden yıllarca görseller göz zevki verirler. İşte bu amaçla plastik çiçek üretimi yapan firmalar evde boş zamanlarında para kazanmak isteyenlere bu fırsatı vermektedir.

Eğer sizler de basit bir işlem sayesinde harçlık elde etmek amacıyla evdeki boş zamanlarınızı değerlendirmek istiyorsanız eve plastik çiçek paketleme işi veren firmaların bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirin. Bunun  için girişimlerde bulunun. Bu ek iş fırsatını isteyen tek başına yapabilir.  İsteyenler de ailece arkadaşlarıyla dostlarıyla akrabalarıyla bir ekip olarak para kazanabilir.

Suni çiçek paketleme işi yapmak isteyenler bu işi nasıl alabilir? Kimlerle görüşmesi gerekir? Öncelikle yapacağınız işin çok da zor olmadığını hatırlatalım. Size gönderilecek olan fabrikasyon gerçek görünümünde olan suni çiçekler plastik çiçekler ve bu çiçekleri içine koyacağınız plastik ambalaj kutuları işinizin en önemli parçasıdır. Bazen bir tane bazen 23 parça gül ya da farklı renklerdeki çiçeklerden ambalaj poşetine yerleştirmeniz istenebilir.

Suni çiçek paketleme işi

Yani eğer siz bu işi yapmak isterseniz eve plastik çiçek paketleme işi veren firmaların talimatları doğrultusunda işinizi yapacaksınız. Onlar sizin işi nasıl yapacağınızı basit bir örnekle gösterecektir. Bu basit model üzerinde çalışmalarınızı yaparsınız evde suni çiçek paketleme işi yaparak ayda 1200-1300 lira ek gelir fırsatı yakalayabilirsiniz.

Eğer bu işten para kazanmak isterseniz sizlere içinde mail adresiniz olan iş talep yazılarınızı alttaki iletişim formu aracılığı ile elde edeceğinizi söylüyoruz. Çünkü firmalar eleman ihtiyacını gidermek için sizin ek iş isteklerinizi değerlendirir. Böylece evde çiçek paketleme işi yaparak yavaş yavaş para kazanmaya başlarsınız. Böylece ihtiyacınız olan paraya kavuşmuş olursunuz. Ödemeler işi teslim ettikten sonra hesabınıza havale olarak gönderilir ya da yakın bir yerde iseniz iş bitiminde nakit olarak size teslim edilir.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

25 yorum

  1. BEN BEYKOZ SOGUKSUDA OTURUYORUM.EVİMDEİŞ YAPMAK ISTIYORUM.HER TÜR İŞİ YAPARIM ŞAHSEN YALAN DEĞİLSE BU İŞİ YAPARIM ÇÜNKÜ ÇOK KİŞİYE MEŞAJ ĞÖNDERDİM AMA BİR CEVAP BİLE YAZMAYA TENEZÜR ETMEDİLER SON KEZ YAZİM DEDİM GERÇİ HİÇ BİR ZAMAN ŞANS BANA ĞÜLMEDİ NEYSE.SEVĞİLERİMLE

  2. Merhabalar Kahramanmaraşın Elbistan ilçesinde yaşamaktayım evde paketleme işine ihtiyacım var geri dönüş yapabilirseniz çok sevinirim

  3. sakaryada oturuyorum ve evde ek işe ihtiyacım var her türlü paketleme vs gibi işleri yapabilirim elim yatkındır kısa sürede teslim ederim paraya ihtiyacım var üniversite mezunuyum lütfen bana ulaşın nursa_kibar@hotmail.com

  4. Erzincan tercan da yaşıyorum 3 kişi bu işlerle ilgileniyoruz elimiz böyleişlere yatkın ilgilenirseniz seviniriz

  5. Emekliym evde ek gelir elde etmek istiyorum plastik çiçek paketleme yapmak istiyorum denizlideyim 5438843543

  6. Emekliym evde ek gelir elde etmek istiyorum plastik çiçek paketleme yapmak istiyorum denizlideyim

  7. istanbul büyükçekmecede ikamet etmekteyim kardeslerimle birlikte 3 kişilik bi ekibiz ev isi firsatını değerlendirmek isteriz ilginiz için şimdiden teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status