UYARIYORUZ!

Plastik musluk paketleme

Yurt dışından ithal edilen ürünlerin bazen montajı, bazen kutulanması, bazen paketlenmesi için eleman aranmaktadır. Musluk paketleme çalısması yapacak eleman arayan firmaların çıkış noktalarını, iş  verme çalışma prensiplerini özetlemek istiyoruz. Böylece boş zamanlarında nasibini elde etmek isteyen insanların bu yüce amaca ulaşması için bilgilendirme yapacağız. Dünya Global bir yapıya bürününce bazı firmalar üretim yerine ithalat tercih ediyor. İthal ettikleri ürünleri ambalaj, paketleme, kutulama… Kısacası satışa sunmak ve açılmasını kendileri planlıyor. Ürünü olduğu gibi kullanıma hazır durumda ithal etmiyor. Çünkü bu süreçlerde de önemli oranlarda kar elde ediliyor.

İşte plastik musluk aksiyonu yapmak isteyen personel arayan firmalar bu noktada hem kendileri kazançlı çıkıyor, hem de fazladan para kazanmak isteyenlere de önemli getiriler sağlıyor.

plastik musluk işi

Bu etkinliğe katılanlar ihtiyacı olan paraya kavuşacak ailesinin borçlarının ödenmesine katkı sağlayacak. Ev kirası, mutfak masrafları ve diğer ödenemeyen faturalar tek tek ödenmeye başlayacak. Üstelik bu çağrıma iştirak etmek için herhangi bir eğitim almanıza gerek yok. Tecrübeli olmanızda istenmiyor. Tek istenen beklenen kriter ürünün satışa hazır hale getirilmesi için güzel bir şekilde kutulanması paketlenmesi ambalajlanması müşterilerin beğenisini kazanması için yapılan çalışmalar.

Peki eve musluk paketleme organizasyonu düzenleyen veren firmalar kimlere bu işi gönderebilir? İş nasıl alınır? Evet bu ortama dalmak için de o kadar uzun ayrıntıya açıklamaya gerek yok. Firmalar düzenli olarak iş yapacak işini zamanında teslim edecek güvenilir kişiler tercih ediyor.

Kendinizde bu özellikleri barındırıyorsanız ayda 1400 – 1500 lira civarında sosyalleşme bedeli elde etmek istiyorsanız musluk montaj paketleme ambalaj kutulama işlerini yapmanız gerekecek. Yardımcı olanların sizlere bu işi vermesi için sitemizin aracılık görevi üstlendiğini söyleyebiliriz.

Yani bu aktivite farkındalığı sayesinde hem siz hem de musluk paketleme işi veren firmalar kazançlı çıkacak. Buluşma noktanız olan sitemizin iletişim formuna ister eleman ihtiyacınızı yazın, isterseniz çalışmak istediğinizi belirten yazılar yorumlar iş talepleri yazın. Böylece birbirinizi burada bulacaksınız mail adreslerinizi işin ayrıntılarını paylaşacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. Merhaba bende evde ek iş yapmak istiyorum yardimci olabilirmisiniz 3 kişiyiz hızlı ve temiz bir şekilde yapılıp teslim edilir

  2. Ankara’da oturuyorum düzenli bi şekilde istenilen zaman içerisinde yaptığım işi teslim ederim paketleme işçilerinin hepsini yaparım geri dönerseniz sevinirim

  3. Osmaniye Merkezde yaşıyorum. Ev hanımıyım ve ek iş yaparak evime katkı sağlamak istiyorum. İşimi titizlikle yaparak istenilen zamanda teslim ederim. İvedilikle dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

  4. Hep yazıyorum ama geri dönüş olmuyor yinede yazıyım çalışmak istiyorum kimseye muhtaç olmadan anlımın teriyle

  5. samsun ilkadımda ögrenciyim evde ek iş arıyoruz arkadaslarımla okul icin herne olursa her işi yaparız hayırlısıyla allah nasip ederse hemen baslamak istiyoruz
    saygılar….

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?