UYARIYORUZ!

Portatif sandalye montajlama

Her ne kadar yakınsak da son yıllarda tatil kültürümüz giderek gelişmeye başladı diyebiliriz. Yani oteller rezervasyonlar veya karavanlar ile Türkiye turlarına çıkan insanların sayısı giderek artmaya başladı. Bunun sonucunda da portatif sandalye montajlama yapacak insanlara ihtiyaç hasıl  oldu. Yani günübirlik karamanla Türkiye turuna çıkan insanlar yanlarında portatif katlanabilir sandalye de götürüyor. Beğendiğini, hoşuna giden bir noktada oturup dinleniyor.

Bugün içinde pratik sandalyelerin üzerinden zaman getiriyor. Sizlere pratik katlanabilir sandalyelerin faydalarından uzun uzun bahsetmek istemiyoruz.  Bizim esas amacımız para kazanmak isteyen insanlar bu iş fırsatından nasıl kazançlı çıkıyor onu anlatmak. Yoksa balkonda otururken bahçede otururken herhangi bir yolculuk anında güzel bir manzarada mola verirken pratik bir şekilde kullanabileceğiniz portatif sandalyelerin faydaları elbette önemlidir.

Ancak bizim sitemiz fazla nafaka tanıtımları yapmaktadır. Evden isteyenler nasıl rızık elde edebilir? Bunların derdindeyiz. Şimdi sizlere evde katlanabilir sandalye montajlama nasıl yapılır, bu nereden alınır, kaç lira kazanılır…

katlanabilir sandalye montajı

Biliyoruz ki ülkemizin işsizlik ordusu giderek büyüyor.  Her yıl yeni işsizler bu orduya dahil oluyor.  Ekonomide işsizlerin birazcık rahatlaması için rölantiye alınması amacıyla işsizlik ordusundan faydalanmak istiyor.

Evet, çalışmak isteyenlere ucuz ama rahat pratik  iş olanakları sunuyor. Ayda 1000 lira kişi başı nasip yakalama durumu doğuyor.  Bu durumda ev hanımları, emekliler ya da hiçbir işi olmayan insanlar mecburen günü kurtarmak için bu işlere tevessül ediyor. Katlanabilir sandalye montajı yapmak istiyorsanız sizler de ailenize üç beş kuruş helal rızıklar sağlamak istiyorsanız bu sandalye sektöründen payınıza düşene adım atın.

Portatif sandalye montaj işi veren firmalar acil elemana ihtiyaç olduğu zaman alt tarafa yazcağınız mail adresi aracılığıyla başvuru sonucunu görmek isteyenlere fırsat sunabilir. Siz de çalışmak istiyorsanız mutlaka alt tarafa içinde mail adresiniz kullan başvuru yazıları yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. Tam benlik bir iş bu işi gerçekten istiyorum arbamda var getir götürde yapabilirim.tsk.

  2. Ankara Sincan da oturuyorum evde yapabilecek iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim bu işi de yapmak istiyorum

  3. Sakarya’da ikamet ediyorum. Şu anki işimde bol iznim olduğundan dolayı Evde boş vaktim var. Her türlü mekanik veya ahşap işlerine elim yatkındır bu tür sandalye birleştirme veya benzer işleri yapabilirim kendi malzemelerim de vardır. Eğer çalışırsak memnun olurum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?