Raf pimleri paketleme işi

Kentsel dönüşüm kapsamında Türkiye’nin bütün şehirlerinde inşaat sektörü inanılmaz ivme kazanmıştır. Buna paralel olarak diğer sektörler de etkilenme görülmektedir. Bizim konumuz evde raf pimi paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenlere bilgilendirme hakkındadır.

Girişte söylediğimiz gibi inşaat sektörü beraberinde paralel sektörleri de tetiklemiştir. Bunun neticesinde farklı iş fırsatları ortaya çıkmıştır.  Mutfak dolapları ya da evin diğer bölümlerinde yapılan gardırop,  masa, çekyat veya diğer mobilya eşyalarının kullanımında raf pimlerine ihtiyaç duyulur. Dolayısıyla hızlı üretim yapan firmalar bu ürünlerin belli sayılarda paketleme yapacak eleman sıkıntısı yaşamaktadır. Zaman zaman işlerin hızlanması acil eleman ihtiyacını doğurmaktadır.  Bu sebeple raf pimi paketleme işi veren firmalar sizlere para kazandırmak istiyor. Hem kendi işleri hızlı bir şekilde neticeleniyor hem de oturduğu yerden boş zamanlarını en iyi şekilde para kazanarak değerlendirmek isteyenlere fırsat veriyor.

raf pimi paketleme

Sizin de aklınıza yatıyorsa bu işi değerlendirmek istiyorsanız hiçbir teknik bilgi gerektirmeden yapabileceğiniz bir ek iş fırsatından faydalanabilirsiniz. Evde  paketleme işi nasıl yapılır,  kimler yapabilir, kaç lira para kazanılır? Bu konular hakkında da sizlere kısa kısa bilgilendirme yapalım. Eğer gerçekten paraya ihtiyacınız varsa bütün ek iş fırsatlarını değerlendirmek istiyorsanız bu ek gelir fırsatını da mutlaka değerlendirmeniz gerekir.

Size gönderilecek olan pimler istenilen sayılarda paketlenip satışa hazır hale getirilmesi esastır. Küçük naylon poşetlere ya da küçük ambalaj kutuları içine kaç tane koyacağınız size önceden talimatla belirtilecektir. Siz de  eve raf pimi paketleme işi veren firma ile anlaşma şartları neticesinde gelir elde edeceksiniz.  Burada unutulmaması gereken en hassas konulardan birisi size verilen bu işi mutlaka tam zamanında teslim etmemiz gerekir.  Ayrıca ambalaj yaptığınız ürünlerin sayısı da doğru olmasın gerekir. Eğer düzenli bir şekilde çalışırsanız akabinde farklı ek iş fırsatları sizlere gönderirler. Ortalama bir kişi günde 4-5 saat raf pimi paketleme işi yaparsa 1200 1300 lira civarında gelir elde edebilir.

Evde paketleme işi yaparak ailemize ek kazanç fırsatı sunmak istiyorsanız iletişim formu sizlere bu konuda destek sağlar. İş talebinde bulunun gerekli durumlarda firmalar sizlere çalışma fırsatı versinler.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

13 yorum

  1. Merhabalar aydin Efeler de oturuyorum düzenli titiz işine dikkat eden ve zamanında teslim edeceğime inanıyorum.

  2. Bu ise ihtiyacımız var…disiplinli ve temiz çalışırız..Lütfen olumsuz dahi olsa cevap yazın

  3. ögrenciyim ek işe ihtiyacım ekip olarak çalıyoruz lütfen dönüş yaparmısınız durumum çok kötü

  4. Sakarya üniversitesinde öğrenciyim evde yapılabilecek her işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status