UYARIYORUZ!

Raf pimleri paketleme kutulama

Kentsel dönüşüm kapsamında Türkiye’nin bütün şehirlerinde inşaat sektörü inanılmaz ivme kazanmıştır. Buna paralel olarak diğer sektörler de etkilenme görülmektedir. Bizim konumuz raf pimi paketlemesi yaparak para kazanma hakkındadır. Girişte söylediğimiz gibi inşaat sektörü beraberinde paralel sektörleri de tetiklemiştir. Bunun neticesinde farklı iş fırsatları ortaya çıkmıştır.  Mutfak dolapları ya da evin diğer bölümlerinde yapılan gardırop,  masa, çekyat veya diğer mobilya eşyalarının kullanımında raf pimlerine ihtiyaç duyulur. Dolayısıyla hızlı üretim yapan firmalar bu ürünlerin belli sayılarda paketleme yapacak eleman sıkıntısı yaşamaktadır. Zaman zaman işlerin hızlanması acil eleman ihtiyacını doğurmaktadır.  Bu sebeple raf pimi paketleme kutulama  işleri hızlı bir şekilde neticeleniyor. Sektör boş zamanlarını en iyi şekilde akçeler kazanarak değerlendirmek isteyenlere kolaylıklar veriyor.

raf pimi paketleme

Sizin de aklınıza yatıyorsa bu işi değerlendirmek istiyorsanız hiçbir teknik bilgi gerektirmeden yapabileceğiniz  paketleme işi nasıl yapılır,  kimler yapabilir, kaç lira para kazanılır, bu konular hakkında da sizlere kısa kısa bilgilendirme yapalım. Eğer gerçekten paraya ihtiyacınız varsa bütün kolaylıkları değerlendirmek istiyorsanız  çevrenizle birlikte kazımlar yakalayın.

Size gönderilecek olan pimler istenilen sayılarda paketlenip satışa hazır hale getirilmesi esastır. Küçük naylon poşetlere ya da küçük ambalaj kutuları içine kaç tane koyacağınız size önceden talimatla belirtilecektir. Siz de  raf pimi paketleme kutulama yaptıranlar ile anlaşma şartları neticesinde irat elde edeceksiniz.  Burada unutulmaması gereken en hassas konulardan birisi size verilen bu işi mutlaka tam gününde teslim etmemiz gerekir.  Ayrıca ambalaj yaptığınız ürünlerin sayısı da doğru olması gerekir. Eğer düzenli bir şekilde çalışırsanız akabinde farklıalternatifler de sizlere gönderirler. Ortalama bir kişi günde 4-5 saat raf pimi paketleme işi yaparsa 1200-1300 lira civarında mebla elde edebilir.

Evde paketleme  yaparak ailemize  kazançlar amorti etmek istiyorsanız iletişim formu sizlere bu konuda destek sağlar. İş talebinde bulunun, gerekli durumlarda firmalar sizlere çalışma fırsatı versinler. Yetinmesini bilmeyenler hiçbir zaman mutluluğu yakalayamaz. Azar azar akan çeşmeden sen de bardağını doldurmak için maşrapanı sürekli uzat. Yaşamın temel dayanağı sabırlı olmayı öğrenmektir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizde Alet çantası hazırlama ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Evde paketleme işi
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

14 yorum

  1. Merhabalar aydin Efeler de oturuyorum düzenli titiz işine dikkat eden ve zamanında teslim edeceğime inanıyorum.

  2. Bu ise ihtiyacımız var…disiplinli ve temiz çalışırız..Lütfen olumsuz dahi olsa cevap yazın

  3. ögrenciyim ek işe ihtiyacım ekip olarak çalıyoruz lütfen dönüş yaparmısınız durumum çok kötü

  4. Sakarya üniversitesinde öğrenciyim evde yapılabilecek her işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?