Samsun Ek İş İlanları

Karadeniz Bölgesi’nin ovaları ile meşhur Büyükşehir olmuş illerinden birisi Samsun evde ek iş ilanları 2017 yılı için hangi fırsatları sunmaktadır. Sizlere yaptığımız araştırmaya paylaşacağız. Samsun merkezde Merkez ilçelerinde ve diğer ilçelerde, köylerde, kasabalarda yaşayan herkes boş zamanlarında evde ek iş yaparak para kazanmaya başlayacak.

Samsun’da eve ek iş veren firmalar

Samsun’un Çarşamba ve Bafra ovaları bereketli topraklara sahiptir. Burada  tarım yapılarak bol ve bereketli ürünler hasatlar yapılmaktadır. Üretilen ürünlerin paketlenmesi, ambalajlanması pazarlanması aşamasında elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. İster fiziksel olarak tarlada, ovada, bahçede çalışıp para kazanabilirsiniz; isterseniz kış mevsimlerinde de evde paketleme yapılacak ürünlerin satışa hazır hale gelmesine fırsat verebilirsiniz. Kendiniz hangi alanda çalışmak istiyorsanız buna karar verirsiniz.

Samsun’da eve ek iş veren firmalar herkesin isteğine göre çalışma imkanı sunmaktadır. Samsun ek gelir imkanları tarımın yoğun bir şekilde faaliyette olduğu Samsun ek gelir imkanları açısından da herkese önemli fırsatlar sunmaktadır.

Samsun’da eve ek iş

Meyvecilik aynı şekilde hızlı bir şekilde gelişmiş. Meyvelerin her çeşidi bol miktarda üretilmektedir. Meyveleri tasarlanması, paketlenmesi, marketlerde yerini alması için belli aşamalardan geçmesi gerekmektedir.

Samsun’da evde ek iş fırsatları

İşte bunların hazır hale gelmesi raflarda yerini alması için siz Samsunlu vatandaşların işgücüne ihtiyaç vardır. Samsun’da ve ek iş veren kişiler kurumlar firmalar bol para kazandırıyor.

Siz de ister tek başınıza isterseniz ailece bu işleri alıp para kazanmaya Ne dersiniz? Biliyoruz ki çok istekli siniz herkes para kazanmak,  zor eğitim masrafları, kira masrafı, Elektrik, su faturası, doğalgaz, yiyecek hiçbir şeye para yetiremez olduk. Doğal olarak Samsun’da evde ek iş fırsatları değerlendirilmesi gerekiyor.

Siz de çalışmak istiyorsanız ve iş alma düşünceniz varsa Samsunlu firmalar sizinle iletişime geçsin istiyorsanız size ne yapacağınızı hatırlatalım.

Size bahsettiğimiz bütün bu işleri yapabilmek için bu yazının altındaki iletişim formu doldurulması gerekir. Kendinizi ayrıntılı bir şekilde anlatın. Kaç kişi çalışmak istediğinizden bahsedin.  Kaç saat iş zamanımız olduğunu nerede yaşadığınızı kaç yaşında olduğunuzu söyleyin. Böylece Samsun ek iş ilanları fırsatları Sizin için de açılmış olur. Samsun’da ek gelir imkanı veren firmalar sizin çalışmanıza olanak tanır.

Bir önceki yazımız olan Hatay Antakya Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde Hatay ek iş, Hatay evde ek iş imkanları ve Hatay'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

17 yorum

 1. Evde ek ise ihtiyacim var uc cocuguma bakmakla yukumluyum bana ek is konusunda donmenizi arz ederim

 2. Bazı hayaller vardır birşeylere bağlıdır…
  Benim de hayallerim var ve bu hayaller para kazanmama bağlı…
  Her türlü paketleme işi yapabilirim daha önce sözleşmeli okul öncesi öğretmenliği yaptığım için bu tarz işlerle ilgili tecrübem bulunmakta…
  Samsun Çarşamba

 3. Samsun İlkadım da oturuyorum 41 yaşındayım 25 yaşında kızımla evde paketleme işi yapabilirim saat sınırlamam yok

 4. Paketleme işi yada lif örme işi yapabilirim.Davetiye zarfı katlamada olabilir.Dökülebilecek yada kırılabilecek iş istemiyorum küçük çocuklarım var.

 5. Samsun İlkadım da hikamet ediyorum, 23 yainda bekarim, saat sınırlaması yoktur, evimde paketleme isi yapmak istiyorum.

 6. Samsun atakumda oturuyorum. Günlük 2-3 saat çalışabilirim. Özellikle yemek , sarma ve el işlerinde iyi olduğumu dusunuyorum.

 7. Samsun İlkadım da yaşıyoruz 4 kişiyiz yaslarımız 23 26 29 ve 31 günlük günlük 3-4 saat çalışabiliriz ek iş yapmak istiyoruz teşekkürler

 8. samsun ilkadımda oturuyorum ögrenciyim okul icin arak biriktirmek istiyoruz arkadaşlarımla geri donerseniz allah nasip edrse hemen baslamak istiyoruz
  saygılar..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status