Şanlıurfa evde ek iş ilanları

Suriye’de yaşanan iç savaş sebebiyle yoğun göçe maruz kalan Şanlıurfa evde ek iş ilanları açısından en fazla merak edilen illerimiz arasında yer almaktadır. Bölgede hızlıdır işsizlik ortaya çıkmış bunun sonucunda da insanlar para kazanmak için iş arama derdine düşmüştür.

Şanlıurfa’da eve ek iş veren firmalar

Doğal olarak Şanlıurfa’da eve ek iş veren firmalar yoğun bir şekilde araştırılmaya başlanmış. Ancak bölgede fazla sanayi olmadığı için farklı evde ek iş imkanları değerlendirmek istenmektedir. Şanlıurfa’da yaşayan vatandaşlar şunu unutmaması gerekir ki, sadece kendi illerinde ek iş fırsatlarını değerlendirmek yetmez. Bölgede olmayan başka yerlerden gönderilen ek iş fırsatları değerlendirilmelidir.

Şanlıurfa’da ek iş fırsatları

İstanbul, Kocaeli, İzmir, Ankara, Bursa, Denizli ek iş imkanları açısından önemli fırsatlar sunmaktadır. Bu bölgedeki sanayi kuruluşları Türkiye’nin her noktasına iş gönderilmektedir. Sizlere de çalışmak için farklı ek gelir fırsatlarına yönelmelisiniz.

Şanlıurfa’da Evde yapılan ek işler nelerdir?

Bölgede en çok sebze üzerine hiç verilmektedir domates kurutma işi, kırmızı biber ekim dikim kurutma işi, ev yemekleri hazırlama işi, turşu yapımı işi en çok bilinen ve insanlara yöneltilen ek işler arasındadır.

Ancak bölgede barajların suladığı ovalar sayesinde hızlı bir sebze ve meyvecilik tarım gelişmiştir. Bu sebeple Şanlıurfa’da evde ek iş imkanları giderek çoğalmıştır. Sizler özellikle bayanlar kışın boş zamanlarını değerlendirmek için evde yapabilecekleri başka işler de bulunmaktadır. Başka şehirlerden size gönderilecek olan kutu katlama işi, takı tasarım işi, sabun paketleme işi, içli köfte hazırlama işi, Ihlamur paketleme işi, yastık doldurma işi sizlere uygun farklı ek iş fırsatlarıdır.

Şanlıurfa ek iş 

Ayrıca bölgede hayvancılıkta önemli bir geçim kaynağıdır. Turizm de sanayi ürünleri de giderek artış göstermektedir. Harran Ovası bölgeye canlılık sarmıştır. Buğday, Mercimek ve pamuk üretimi sizlere çalışma fırsatı verebilir. Bildiğiniz gibi en çok fıstık tarımı bölgenin en önemli gelir kaynaklarıdır. Bu ürünlerin ekilmesi dikilmesi hasat aşamasında çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Şanlıurfa evde ek iş

Son zamanlarda sera tarımı da gelişmiş, buna paralel olarak da patlıcan domates biber üretilmiş yetiştirilmiş. Türkiye’nin her tarafına gönderilmektedir. Sizler de bu işlerin yapılmasında toplanmasında paketlenmesinde taşınmasında rol alırsınız para kazanırsınız.

Hayvancılığın artmasıyla Şanlıurfa’da ek iş imkanları da çeşitlenmiştir. Örneğin Siverek ek iş imkanları açısından süt ve süt ürünleri fırsatlar sunmaktadır. Şanlıurfa organize sanayi bölgesi sürekli yeni fabrikalar açarak eleman almaktadır.

Şanlıurfa’da ek iş imkanları

Evde çalışmak isteyenlere de farklı iş fırsatları sunmaktadır. Plastik fabrikası cam fabrikası iplik fabrikası ayakkabı çırçır ve deterjan fabrikaları son zamanlarda tekstil fabrikaları da Şanlıurfa’da evde ek iş imkanları açısından önemli farklılıklar sunmaktadır.

Bu işlerden kendinize uygun olanları yapmak istiyorsanız Şanlıurfa evde ek iş veren firmalar sizlere ulaşsın. Bunun için bu yazının altına iş başvurusu yapın. Kendinizi anlatın, firmalar elemana ihtiyacı olduğu zaman size mail atsın. Siz de aşağıya hangi işi yapmak istediğinizi yazın. İletişim bilgisi olarak da mail adresiniz eklemeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Gaziantep evde ek iş ilanları başlıklı makalemizde Gaziantep ek iş, Gaziantep evde ek iş ve Gaziantep'te evde yapılan ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

60 yorum

  1. Sanliurfada yasiorum herturlu davetiye nikah sekeri boncuk davetiye isi yapabilirim kizimla isimizi duzgun yaparim lutfen donus yapin

  2. Merhaba Evde her türlü is yapabilirim.en kisa zamanda donmenizi istiyorum. Duzenli surekli ve dakik bir disillnim vardir titizlikle yapacagim donmenizi bekliyorim.bir cok iste tecrube ve deneyimim vardir.

  3. Merhaba 3 yillik evliyim esime yardim etmek istiyorum ihtiyacimiz var elim hızlıdır ne iş verirseniz zamanında bitirip teslim ederim yardimci olursaniz sevinirim

  4. Sabun paketleme, tesbih davetiye isi ne olursa yapabilirim lutfen donus saglayin simdiden tesekkur ederim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status