UYARIYORUZ!

Sayı çubuğu paketleme işi yapmak

İlkokula ya da anaokuluna yeni başlayan çocukların matematiği sevmesi için farklı materyaller kullanılır. Sayı çubuğu paketlemesi yapanlar bu yavrularımıza da dolaylı yönden katkı sağlamış olur. Sitemiz ek iş  tanıtımları yaptığı için konumuz çocukların sayıları nasıl öğrenmesi değil, paraya ihtiyacı olan insanların nasıl gelir elde etmesidir.

Yazımız da kimler nasıl kazanır ne kadar gelir elde eder bu minval üzerine olacaktır. Sizler de evde sayı çubuğu paketlemek istiyorsanız neler yapmanız gerektiğini basitçe izah edeceğiz. Herkesin malumu hayatımıza giren kolay  harcama alışkanlığına vasıtası olan kredi kartları harcamaları gün gün artırıyor. Vatandaş da bu harcamalara bir dur demek için çözüm aramak yerine yapılan harcamaları ödemek için nasıl bir yöntem bulabilirim  diye düşünüyor. Dolayısıyla sayı çubuğu paketleme işi kolaylığı tanıyan ticaret erbapları kendilerine iş vermesini bekliyorlar. Haklı sayılabilirler.  Aslında işin en doğrusu gereksiz harcamalardan insanın kendini kurtarmasıdır.

Sayı çubuğu paketleme işi

Kredi kartı insanlara verilmiş en büyük harcama tuzaklarından birisidir. Sebebi de bu kartlar sizin olmayan paralarımız anlamına gelir. Yani borca giriyorsunuz. Eğer borcu ödeyebilecek karşılığını varsa geliriniz varsa kredi kartı fazla birlikte olmamak şartıyla faydalı olabilir. Lakin Türkiye’de bilinçsiz tüketici grubu düşünmeden birkaç tane finans kurumundan aldığı kredi kartını son limitine kadar harcıyor. Sonradan evde ek iş yapmak zorunda kalıyoruz. Üstelik sadece kendi değil evdeki çocuğu eşi oğlu kızı… Her kim varsa hepsini evde sayı çubuğu paketleme  ve diğer kazandıran fırsatlarından araştırmak zorunda kalıyor. İnşallah sizler bilinçsiz harcayan toplum arasında değilsiniz.

Ancak yinede farklı sebeplerden paraya ihtiyacınız varsa para kazanmak istiyorsanız  sayı çubuğu paketleme işi veren firmaların size iş göndermesi gerekmektedir.  Bu işleri nasıl alacaksınız. Ne kadar para kazanacaksınız? Ek iş veren firmalar ile doğrudan görüşme, telefon etme adresine gitme şansınız maalesef yok. Sebebi de firmalar bu uygulamayı kesinlikle tercih etmiyor. Çünkü Türkiye’nin şartları ortada. Oldukça fazla işsiz insan var. Ek iş yapmak için yapmanız gereken alt taraftaki iletişim bölünü doldurmak mail adresinize gelecek iş tekliflerini beklemektir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

15 yorum

  1. Sayı çubuğu paketleme işi yapmak istiyoruz 3kişiyiz Ankara Keçiören de oturuyoruz dönerseniz çok seviniriz iyi çalışmalar

  2. Aydının işçesinde ikamet ediyorum bu işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim teşekkür ederim

  3. İstanbul umraniyede yaşiyorum ogrenciyim daha once sakiz paketledim bu işe cok ihtiyacim var geri dönus yaparsaniz sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?