UYARIYORUZ!

Şehitkamil Sakinleri İş Arıyorsa…

Gaziantep ilimizin nüfusu 800000 civarında olan ilçesi Şehitkamil iş ilanları arayanlar… Metropol ilçede yaşayan vatandaşlar nasıl iş bulmalıdır? Ne kadar gelir elde etmelidir,  sizlere bu konular hakkında ip uçları vereceğiz. Biliyoruz ki Türkiye’nin güneydeki sınır komşusu Suriye’de yıllardan beri devam eden iç savaş sebebiyle sürekli yeni işsizler ordusu oluşmaktadır. Doğal olarak yakın olması sebebiyle başta Gaziantep ve diğer illerimizde olumsuz işsizlik durumu ortaya çıkmıştır.  Ancak her şeye rağmen Şehit Kamilde iş veren sanayi kuruluşları boş durmuyor. Kendi imkanları ölçüsünde çalışma düşüncesi olan herkese ek iş imkanları vermektedir.

Bu Metropol ilçe oteller,  üniversite ve tarihi turistik yerler ile de önemli bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Şehitkamil evde ek iş ilanları sürekli olarak artmaktadır. Sizler de bu ilçe sınırları içinde veya yakın bölgelerde yaşıyorsanız kendinize uygun ek iş imkânlarını araştırın ve gerekli durumlarda başvuru yapın.

Şehitkamil’de eve ek iş

Kurtuluş Savaşı yıllarında Antep savunmasında gencecik yaşında Fransızlara karşı mücadele ederken şehit olan Mehmet Kamil unutulmamış bu ilçeye adını vermiştir. Şehitkamil ilçesinde ikamet eden vatandaşlar zor hayat şartlarına karşı direniş göstermek için ek iş fırsatlarından faydalanmak istiyor. Bu amaçla Gaziantep’te eve ek iş veren firmalar ve Türkiye’de ellerinden tutacak insanlardan destek görmek istiyor. Özellikle Suriyeli göçmenlerin yoğun bir şekilde bölgede çoğalması işsizliği de beraberinde getirmiştir. Bu sebeple de Şehitkamil’de iş imkanları araştırıyor, uygun işler değerlendirilmek isteniyor.

Her keseye uygun ek iş fırsatı mutlaka vardır. Bu durum bazen il içinden bazen de İl dışından sizlere tecelli edebilir. Sizlerin yapmanız gereken en önemli başlangıç iş talepleri iş başvuruları yapmanız. Bunun için sitemiz Şehitkamil’de eve ek iş veren firmalar ya da Türkiye genelinde çalışma ortamı veren firmaların sizlerin taleplerini isteklerini dikkate almak amacıyla fırsatlar sunmaktadır.

Şehitkamil iş ilanlarını değerlendirmek isteyenler altta sizler için iliştirilmiş olan iletişim formunu kullanabilir. İhtiyaç olması halinde sizlerin yetenekleri doğrultusunda size iş teklifleri sunulabilir. Bu sebeple kendinizden en iyi şekilde bahsettiğiniz sizin menfaatiniz gereğidir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Evde paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim çok zor durumdayım çalışmaya ihtiyacım var Gaziantep Şehitkamil

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?