UYARIYORUZ!

Silivri ek iş

Nüfusu 200000 civarında olan, İstanbul’un Avrupa yakasındaki ilçesi Silivri iş pozisyonlarından payınıza düşeni alın. Yüz ölçümü oldukça büyük olan bu ilçede 22 tane mahalle bulunmaktadır. Ayrıca ilçeye bağlı 13 tane de köy vardır. buralarda yaşayan insanlar ekonomik sıkıntıları aşmak amacıyla çocuklarına yaralı çalışmalar ile göze girmek istemektedir.

Öncelikli olarak Silivri eve ek iş veren firmalar hakkında araştırma yapılıyor. Buralarda isteklerini elde edemeyen vatandaşlar mecburen İstanbul ve diğer ilçeleri verdiği imkanlar karşılaştırılıyor.

Silivri ek gelir

İstanbul’un bu ilçesi oldukça şanslı yerleşim birimleri arasında sayılmaktadır. Çünkü üçüncü havalimanı buraya inşa edilmektedir. Dolayısıyla bütün sektörler buraya taşınacaktır. Ayrıca 5000 civarında konut yapımı için araziler imara açılmıştır. Bu ilçede gelecekte 900 bin civarında konut inşa edileceği söylenmektedir. Yani Silivri ek iş fırsatları oldukça fazladır.  İlçede sürekli yeni projeler hayata geçirilmektedir. Üniversite kampüsleri konut hamlesi ilçeyi cazibe merkezi haline getirmektedir.

Durum böyle olunca Silivri’de alternatifler giderek artmaktadır. Silivri’de paraya ihtiyacınız varsa boş zamanlarınızda kendinize uygun  işler alarak takdir kazanabilirsiniz. Herkesin kendine uygun meşguliyetler bulacağını ve buralardan gelir elde edeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü ilçede inanılmaz projeler ve yatırımlar atağa geçmiş durumdadır. Kültür Üniversitesi ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi burada Kampüs kurmak için çalışmalarına devam etmektedir. Beraberinde de paralel sektör sıçramaları ortaya çıkmaktadır.

Ayrıca bu ilçe gelecekti hızlı bir nüfus artışı yaşanacağı çok belirgindir. İnşaat sektörü olabildiğince artmaktadır. Sizlerin bunlardan kendine uygun düzenli ve planlı yatırımlar alacağı ve buralarda istihdam şansı yakalayacağı kesindir. Çünkü sizin bölgenizde başka insanlar gelip çalışacak değildir. Ticaret merkezleri, kültür merkezleri burada cazibe merkezi olarak yer alacaktır.

İstanbul’un önemli ilçeleri arasına girecek olan Silivri evde ek iş kimsenin tasavvur edemeyeceği kazanımlar açısından da önemli kazanımlar yakalayacaktır. Sizler de iş talebi yapabilirsiniz. Sitemizin alt tarafında yer alan iletişim formunu doldurup kendinizi anlatın.  Elemana ihtiyacı olan firmalar sizlere iş teklifi yapabilir.  İlçede denizcilik ve turizm üzerine iş imkanları da yakalanabilir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?