UYARIYORUZ!

Sincan ek iş

Ankara’nın sanayisi en gelişmiş ilçelerinden birisi olan Sincan ek iş beklentisinde olan herkese büyük vaatler gibi süzgün süzgün bekler. Türkiye genelinde olduğu gibi Ankara’da Sincan’da ve mahallelerinde, köylerinde geçinmekte zorluk yaşayan oldukça fazla insan bulunmaktadır. Bu sebeple faydalı olma düşüncesinden yola çıkarak evden ek gelir kapısı araştıran, değerlendirmek isteyen insanlara nasıl hareket edeceklerini noktasında bilgilendirme yapıyoruz.

Sincan’da eve ek iş veren firmalar

Yüzölçümü oldukça büyük olan Sincan 1984 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi Merkez ilçesi olmuştur. Aslında belediye olarak kuruluşu 1956 yılına tekabül etmektedir. İlçenin coğrafi yapısı genelde dağlıktır. Yine de sulanabilir toprakları mevcuttur. Buralardan üretilen ürünler Ankara’ya pazarlanmaktadır. Sincan’da eve ek iş veren firmalar uygun ortamlardan çalışmak isteyen insanlara bilgilendirme ve destekleme yapmaktadır. Siz de muhtemelen bu siteye geldiğiniz hesaba katılırsa işe ihtiyacınız var. Paraya yani ek gelir ihtiyacınız var. Tam yerine geldiniz. Sizlere uygun bir  iş mutlaka bulunacaktır.

Ankara’daki firmalar ya da Türkiye genelinde eve ek iş veren süper organizatörler acil iş bitmesi gerektiği zaman sizlere de iş teklifi yapabilir. Bunun için girişimde bulunmanız şarttır. Neler yapmanız gerektiğini de kısaca açıklamak gerekirse;  ister Sincan’da evde ek iş ilanları ile ilgilenin ya da Ankara genelinde sizlere iş vermek isteyen firmalar ile ilgilenin yapmanız gereken şudur; Öncelikle evde yapılacak olan kişilerin çok kolay olduğunu herkesin rahatlıkla yapabileceğiniz bilmelisiniz Bu bağlamda herhangi bir sıkıntı çekeceğini bize zorluk yaşayacağınızı düşünmüyoruz.

Örneğin bir ev hanımı iseniz sarma dolma yaparak mesleki çalışama kazanabilirsiniz. Ütü yaparak, çocuk bakıcılığı yaparak,  yaşlı bakıcılığı yaparak, gelinlik süsleyerek, karanfil paketleme, nedime bilekliği hazırlama, boyama, süsleme, takı tasarım, davetiye katlama, tesbih dizme, boncuk dizmek gibi o kadar fazla alternatifi var ki. Sizlerin hangilerini yapmak istediğine kendiniz karar vermeniz gerekir.

Sürekli ek iş tanıtımları yapmaktayız. Amacımız Sincan’da eve ek iş veren firmalar ya da kişiler ile çalışmak, kazanmak ailesine katkı sağlamak isteyen insanların buluşmasına fırsat vermektir. Siz de hemen bu yazının altında sizler için ayrılmış olan iletişim formunu doldurun.  Neler istediğinizi, kaç kişi olduğunuzu yazınız. Böylece Sincan ek iş ilanları sizin mail adresinize gelecektir. Ayda 1500 lira civarında kişi başı kazanç  ortamlarını görmüş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Çankırılılara evde iş müjdesi başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

74 yorum

  1. Ankara Sincanda oturuyorum paketleme işine acil ihtiyacım var bu 3 üncü yazıp gonderisim cvp yada dönüş yaparsanız sevinirim yada alan yapan varmı yardımcı olsun lütfen

  2. Ankara sincanda oturuyorum. Evde 2 kişiyiz. Ek is ariyorum cok acil. Sarma sarma,nikah sekeri vb. Yardimci olursaniz sevinirim

  3. ben ankara sincan fatihte oturmaktayim evde yapilan islere talibim 4 kidilik ekibiz kardesim ben ve annem paketleme montaj isi yardimvi olursaniz seviniriz ise ihtiyacimiz var

  4. Sincan osmanlı mahallesinde yaşıyorum çok ihtiyacım var lütfen en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

  5. Sincan Merkez’de oturuyorum öğrenciyim benimle birlikte 2-3 arkadaşım daha var hızlı bi şekilde yapabiliriz düğün nikah şekeri yapma, boncuk dizme gibi şeylerde yetenekliyiz işe ihtiyacımız var gmailimden ulaşabilirsiniz.

  6. Ev hanımıyım işe ihtiyacım var evde caĺısılabilecek bir iş ariyorum paketleme vs. Yardimci olursaniz sevinirim

  7. Ev hanimiyim paketleme işi istiyorum boncuk işi istemiyorum lütfen donus yaparmisiniz e-mail adresmden

1 2 3 5

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?