Sincan evde ek iş imkanları ek gelir fırsatları

Ankara’nın sanayisi en gelişmiş ilçelerinden birisi olan Sincan ek iş ilanları ek gelir imkanları ile ilgili olarak sizlere bilgi vereceğiz. Sizler de çalışmak isterseniz para kazanmak amacıyla farklı ek iş fırsatlarını değerlendirip mutlu olacaksınız.

Türkiye genelinde olduğu gibi Ankara’da Sincan’da ve mahallelerinde, köylerinde geçinmekte zorluk yaşayan oldukça fazla insan bulunmaktadır. Bu sebeple faydalı olma düşüncesinden yola çıkarak evden ek gelir fırsatları araştıran, değerlendirmek isteyen insanlara nasıl hareket edeceklerini noktasında bilgilendirme yapıyoruz.

Sincan’da eve ek iş veren firmalar

Yüzölçümü oldukça büyük olan Sincan 1984 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi Merkez ilçesi olmuştur. Aslında belediye olarak kuruluşu 1956 yılına tekabül etmektedir. İlçenin coğrafi yapısı genelde dağlıktır. Yine de sulanabilir toprakları mevcuttur. Buralardan üretilen ürünler Ankara’ya pazarlanmaktadır.

Sincan’da eve ek iş veren firmalar evden çalışmak isteyen insanlara farklı iş fırsatları hakkında bilgilendirme ve destekleme yapmaktadır. Siz de muhtemelen bu siteye geldiğiniz hesaba katılırsa işe ihtiyacınız var. Paraya yani ek gelir ihtiyacınız var. Tam yerine geldiniz. Sizlere uygun bir ek iş mutlaka bulunacaktır.

Ankara’da eve ek iş veren firmalar ya da Türkiye genelinde eve ek iş veren kişiler acil iş bitmesi gerektiği zaman sizlere de iş teklifi yapabilir. Bunun için girişimde bulunmanız şarttır. Neler yapmanız gerektiğini de kısaca açıklamak gerekirse;  ister Sincan’da evde ek iş ilanları ile ilgilenin ya da Ankara genelinde sizlere iş vermek isteyen firmalar ile ilgilenin yapmanız gereken şudur; Öncelikle evde yapılacak olan kişilerin çok kolay olduğunu herkesin rahatlıkla yapabileceğiniz bilmelisiniz Bu bağlamda Herhangi bir sıkıntı çekeceğini bize zorluk yaşayacağınızı düşünmüyoruz.

Örneğin bir ev hanımı iseniz sarma dolma yaparak para kazanabilirsiniz. Ütü yaparak para kazanabilirsiniz. Çocuk bakıcılığı yaparak,  yaşlı bakıcılığı yaparak, gelinlik süsleme işi yaparak, karanfil paketleme, Nedime bilekliği hazırlama, boyama süsleme, takı tasarım, davetiye katlama, tesbih dizme, boncuk dizmek gibi o kadar fazla evde ek iş alternatifi var ki. Sizlerin hangilerini yapmak istediğine kendiniz karar vermeniz gerekir.

Sitemizde sürekli ek iş tanıtımları yapılmaktadır. Amacımız Sincan’da eve ek iş veren firmalar ya da kişiler ile evden çalışmak para kazanmak ailesine Katkı sağlamak isteyen insanların buluşmasına fırsat vermektir. Siz de hemen bu yazının altında sizler için ayrılmış olan iletişim formunu doldurun.  Neler istediğinizi kaç kişi olduğunuzu yazınız. Böylece Sincan ek iş ilanları sizin mail adresinize gelecektir. Ayda 1500 lira civarında kişi başı kazanç sağlama fırsatı yakalamış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Çankırı ek iş ilanları başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş fırsatları, Çankırı evde ek iş imkanları ve Çankırı eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

73 yorum

  1. Ankara sincanda oturuyorum. Evde 2 kişiyiz. Ek is ariyorum cok acil. Sarma sarma,nikah sekeri vb. Yardimci olursaniz sevinirim

  2. ben ankara sincan fatihte oturmaktayim evde yapilan islere talibim 4 kidilik ekibiz kardesim ben ve annem paketleme montaj isi yardimvi olursaniz seviniriz ise ihtiyacimiz var

  3. Sincan osmanlı mahallesinde yaşıyorum çok ihtiyacım var lütfen en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

  4. Ankara/Sincanda oturuyorum bu işte bana yardımcı olucak arkadaşlarım ve ailem var bu işler için başarılıyım lütfen geri dönün Davetiye katlama, nikah şekeri yapma, sabun paketleme, paket vb.

  5. Sincan Merkez’de oturuyorum öğrenciyim benimle birlikte 2-3 arkadaşım daha var hızlı bi şekilde yapabiliriz düğün nikah şekeri yapma, boncuk dizme gibi şeylerde yetenekliyiz işe ihtiyacımız var gmailimden ulaşabilirsiniz.

  6. Ev hanımıyım işe ihtiyacım var evde caĺısılabilecek bir iş ariyorum paketleme vs. Yardimci olursaniz sevinirim

  7. Ev hanimiyim paketleme işi istiyorum boncuk işi istemiyorum lütfen donus yaparmisiniz e-mail adresmden

1 2 3 5

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status