Şişli ek iş ilanları ek gelir fırsatları

400 bin civarındaki nüfusu ile İdtanbul’un modern ilçelerinden birisi olan Şişli’de yaşayan vatandaşlar bazı durumlarda ek gelir ihtiyacı hissetmektedir. Eğer siz de Şişli evde ek iş ilanları ek gelir fırsatları hakkında araştırma yapıyorsanız sizlere konu ile ilgili birazcık bilgi paylaşımı yapalım. Bu sayede siz de kendi yeteneklerinin doğrultusunda evden ofisten, iş yerinden veya part time olarak çalışma fırsatı yakalarsınız. Çünkü İstanbul’un hemen hemen bütün ilçelerinde farklı ek iş fırsatları sunulmaktadır.

Firmalar evden çalışmak isteyen bireysel ya da ekip halinde hareket eden herkese fason part time iş fırsatları vermektedir. Şişli’de eve ek iş veren firmalar sizlere farklı alternatifler sunuyor. Eğer kendi özelliklerinizi tanısanız sizin için para kazanma fırsatı daha kolay olacaktır. Yani bazı insanlar fiziksel olarak bir iş üretmekten para kazanabilir. Nazı insanlarda düşünce gücüyle yani zihinsel olarak oturduğu yerden para kazanma fırsatı yakalayabilir.

Şişli evde ek iş imkanları

İstanbul’un kuruluşundan çok sonraları yerleşime açılmış olan Teşvikiye ve Nişantaşı ek iş imkanları açısından oldukça fazla fırsat sunmaktadır. Gerçi son zamanlarda yaşanan bazı ekonomik farklılıklar sebebiyle Nişantaşı ek gelir fırsatları azalmıştır. Ancak şehirde farklı alternatifler her zaman devam etmektedir.

Şişli evde ek iş imkanları arayıp çalışmak isteyen vatandaşlar ister fiziksel olarak, ister zihinsel olarak yapabilecekleri işlere müracaat etmelidir. Bunun için Şişli’de eve ek iş veren firmaların sizlere iş teklifi yapması lazım.  Evet, firmalar iletişim bilgileri doğrudan paylaşılmıyor. Sebebi de yoğun talep karşısında işverenlerin telefonları kilitleniyor.  Bunun sonucunda da bu yöntemi uygulamaktan vazgeçiyorlar.

Şimdi yapmanız gereken Şişli ek gelir imkanları araştırmak öğrenmek bilgi edinmek amacıyla bu yazı altındaki iletişim formuna iş talebi başvurusu yapmak. Yani alttaki formu hangi tür işleri yapabileceğinizi anlatın. Şişli ek gelir fırsatı veren firmalar ihtiyaçları olması durumunda sizlere bırakacağınız mail adresi aracılığı ile iş fırsatları listesini göndersin. Beğendiklerinize başvuru yaparsınız ve ayda 2000-3000 lira dolayında para kazanırsınız.

Bu işler bazen makale yazarlığı, içerik editörlüğü veya  sosyal medya danışmanlığı olabilir. Bazen de montaj, işleri, paketleme işleri, temizleme işleri veya düzenleme işleri olabilir. Beğendiklerinize başvuru yaparsınız.

Bir önceki yazımız olan Çankırı ek iş ilanları başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş fırsatları, Çankırı evde ek iş imkanları ve Çankırı eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. Merhaba, İstanbul Şişli’de ikamet etmekteyim. Ek gelire ihtiyacım var.el işlerine yatkınım. Hızlı ve titiz çalışırım. Dönüş sağlarsanız çok memnun olurum. Teşekkürler

  2. 5 yıldır düzenli olarak içerik editörlüğü, makale yazarlığı yapıyorum aynı zamanda bir şirketin sosyal medyasını yönetiyorum. Sizlerle yüzyüze görüşmek ve detayları konuşabilmek isterim. Sevgiler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status