UYARIYORUZ!

Şişli ek iş

400 bin civarındaki nüfusu ile İstanbul’un modern ilçelerinden birisi olan Şişli’de yaşayan vatandaşlar bazı durumlarda ek nakit ihtiyacı hissetmektedir. Eğer siz de Şişli ek işleri hakkında araştırma yapıyorsanız çok şanslı zümrede yer almaktasınız. Bu sayede siz de kendi yeteneklerinin doğrultusunda evden ofisten, iş yerinden veya part time olarak çalışma fırsatı yakalarsınız. Çünkü İstanbul’un hemen hemen bütün ilçelerinden sürpriz tekliflere açıksınız.

Global firmalar evden çalışmak isteyen bireysel ya da ekip halinde hareket eden herkese fason part time işler vermektedir. Şişli’de ek iş veren firmalar sizlere farklı alternatifler sunuyor. Eğer kendi özelliklerinizi tanısanız,  yani bazı insanlar fiziksel olarak bir iş üretmekten para kazanabilir, bazı insanlar da düşünce gücüyle yani zihinsel olarak oturduğu yerden kesesini doldurabilir.

Şişli evde ek iş imkanları

İstanbul’un kuruluşundan çok sonraları yerleşime açılmış olan Teşvikiye ve Nişantaşı ek iş imkanları açısından oldukça fazla fırsat sunmaktadır. Gerçi son zamanlarda yaşanan bazı ekonomik farklılıklar sebebiyle Nişantaşı ek gelir fırsatları azalmıştır. Ancak şehirde farklı alternatifler her zaman devam etmektedir.

Şişli’de ek iş  arayıp çalışmak isteyen vatandaşlar ister fiziksel olarak, ister zihinsel olarak yapabilecekleri işlere müracaat etmelidir. Bunun için organizatörlerin kapısını çalmalısınız.  Evet, firmalar iletişim bilgileri doğrudan paylaşılmıyor. Sebebi de yoğun talep karşısında işverenlerin telefonları kilitleniyor.  Bunun sonucunda da bu yöntemi uygulamaktan vazgeçiyorlar.

Şimdi yapmanız gereken Şişli nasiplenme imkanları araştırmak, öğrenmek bilgi edinmek amacıyla bu yazı altındaki iletişim formuna iş talebi başvurusu yapmak. Yani alttaki formu hangi tür işleri yapabileceğinizi anlatın. Şişli ek gelir fırsatı veren firmalar ihtiyaçları olması durumunda sizlere bırakacağınız mail adresi aracılığı ile iş fırsatları listesini göndersin. Beğendiklerinize başvuru yaparsınız ve ayda 2000-3000 lira dolayında para kazanırsınız.

Bu işler bazen makale yazarlığı, içerik editörlüğü veya  sosyal medya danışmanlığı olabilir. Bazen de montaj, paketleme, temizleme işleri veya düzenleme işleri olabilir. Beğendiklerinize başvuru yaparsınız. Keyfekeder nakit transferine kucak açarsınız.

Bir önceki yazımız olan Çankırılılara iş müjdesi başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

9 yorum

  1. Evde paketleme ve montaj işi istiyorum lütfen geri dönüş yaparmısınız feriköyde oturuyorum

  2. Merhaba, İstanbul Şişli’de ikamet etmekteyim. Ek gelire ihtiyacım var.el işlerine yatkınım. Hızlı ve titiz çalışırım. Dönüş sağlarsanız çok memnun olurum. Teşekkürler

  3. 5 yıldır düzenli olarak içerik editörlüğü, makale yazarlığı yapıyorum aynı zamanda bir şirketin sosyal medyasını yönetiyorum. Sizlerle yüzyüze görüşmek ve detayları konuşabilmek isterim. Sevgiler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?