UYARIYORUZ!

Telefon kılıfı paketleme işi

Türkiye’de müthiş bir telefon kullanım merakı bulunmaktadır. Sadece akıllı telefonlar değil bunlar için tüketilen aksesuarların sayısı da inanılmaz boyutlara ulaşmıştır.  Eğer para ihtiyacınız varsa bugün sizler için telefon kılıfı düzenleme yaparak nasıl gelir elde edileceğini anlatacağız.

Özelikle uzak doğu ülkelerinden ithal edilerek Türkiye’ye getirilen ve son model akıllı telefonlar için olduğu kadar eski model telefonlar için de farklı telefon kılıfı modelleri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Gittiğiniz zaman alışveriş mağazalarında özellikle teknolojik ürünler bölümünde oldukça fazla aksesuar satışı yapıldığını gözlemleyebilirsiniz.

Bugün sizler için telefon kılıfı hazırlama işi veren firmaların sunduğu katılım sofrasından bahsedeceğiz. Böylece evinize fazla para girecek masraflarınızı faturalarınızı ödemekte kolaylık sağlayacak.

telefon kılıfı işi

Kimin paraya ihtiyacı yok ki. .. Herkes günümüzün en büyük sorunu olan ekonomik sıkıntıya çözüm bulmak için farklı arayışlar içindedir. Ekisal.com olarak farklı ek gelir fırsatları anlatarak çalışmak isteyenlere nasıl umut kazanılacağı fikir veriyoruz.

Evinizde tek başınıza,  grup halinde, ekip halinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Çünkü telefon kullanımı sayısı sürekli artmaktadır.  Böyle olunca da evde telefon kılıfı sizlere önemli bir getiri sağlayabilir. Sizlere farklı markalara ait binlerce telefon kılıfı gönderilecek.  Siz de istenilen şekilde küçük jelatin naylon poşetlere yerleştirip ağzını kapatacaksınız. Böylece telefon kılıfı paketleme veren firmalar sayesinde evinize kişi başı 500-600 lira civarında ek gelir fırsatı yakalayacaksınız.

Şimdi aklınıza ooo çok iyiymiş, hemen bu işe girişmek istiyorum. Nasıl iş alınır, kimlerle görüşmeliyim?  Bu iş için nasıl başvuru yapacağım diye düşünmeye başladınız. O zaman sizlere bu işin basit kısa yöntemini izah edelim.  Nasibini varsa siz de evden son model telefon kılıfları düzenleme sayesinde para kazanmaya başlayın.

Sitemiz hem evde paketleme işi yapmak isteyenleri hem de eve ek iş veren firmaları bir araya getirmek için önemli bir fırsat vermektedir. Üstelik hiç kimse ilan, şu, bu, tanıtım parası ödemek zorunda değildir. Yapmanız gereken oldukça basittir. Telefon kılıfı paketleme  yapmak isteyenler ya da bunu evde yaptırmak isteyen firmalar, bu yazının en altında yer alan iletişim formundan faydalanarak işlerini rahatlıkla gördürebilir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizde Alet çantası hazırlama ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

14 yorum

  1. adana da ikamet etmekteyim. lise mezunuyum. evde ek iş yapmak istiyoruz.4-5 kişi olabiliriz.yardımcı olmanızı rica ederiz.

  2. üniversite mezunuyum iş bulamadım evde iş yapmak istiyorum böyle bir imkan sunmuşsunuz yararlanmak istiyorum geri dönerseniz sevinirim. Konya

  3. Manisa’nın Akhisar ilçesinde oturuyorum evde ek gelir olacak bi iş yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  4. evde ek iş arıyoruz 4 kişiyiz her iş yaparız seri iş çıkartırız ger dönerseniz seviniriz

  5. Erzincan tercan da yaşıyorum 3 kişi çalışıyoruz böyle işlerle ilgileniyoruz ilgilenirseniz seviniriz

  6. kızlarımın okul masraflarına destek olmak için evde ek iş yapmak istiyorum ailede dört kişiyiz.elimiz çabuktur ve temiz çalışırız.paketleme iş yapmak istiyoruz. nevşehirin avanos ilçesinde ikamet ediyoruz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?