Telefon kılıfı süsleme işinden nasıl para kazanılır

Binbir çeşit telefonlar insanların elinde yerini aldı. Ancak bu kadarla bitmedi. Aksesuarlar telefonlardan daha çok ilgi görmeye başladı. Size de evde telefon kılıfı süsleme işi yaparak para kazanma fırsatı doğdu.

Bildiğiniz gibi yurtdışından ithal edilen oldukça renkli telefon kılıfları piyasada satışa sunuldu. Herkes sürekli bunları araştırıyor.  Kendine uygun birini satın almak istiyor. Fakat sektör bu kadar genişler ki fabrikasyon telefon kılıflarını kimse beğenmiyor. Çok cafcaflı süslü insanların ilgisini çekecek olan kılıflar ilgi görüyor. Bu sebeple yeni bir sektörde oldu. Eve telefon kılıfı süsleme işi veren firmalar boş zamanlarında para kazanmak isteyenlere fırsat veriyor.

Telefon kılıfı süsleme işi

Siz de tasarım gücünüzü paraya ihtiyacınız varsa ki muhtemelen vardır. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirin.  Boş zamanlarınızda telefon kılıfı süsleyip para kazanma fırsatını değerlendirin.  Oldukça sizlere gerekli malzemeler birbirinden farklı telefon kılıfları üzerinde biraz çalışma yapılarak kendinize özgü bir tasarım ortaya çıkarmak. İş için ayrıca evlere telefon kılıfı süsleme işi veren firmaların gönderdiğin malzemeler ile de hazır şablonları kullanarak süsleme yapabilirsiniz. Bu işi bilhassa gençlerin tercih etmesini tavsiye ederiz. Elbette farklı düşünen tasarım yapabilen ev hanımları veya erkeklerde bu işte ben de varım.  Ben de yapabilirim diyorsan kendini deneyebilir. Herkes ailenin giderlerini karşılamak amacıyla evde ek gelir fırsatları araştırıyor.

Türkiye’de de son zamanlarda oldukça renkli çalışma fırsatları ortaya çıkmaya başladı. Bunun gibi güzel bir etkili  fırsatını değerlendirmek istiyorsanız kendi başınıza oturduğumuz yerden günün boş saatlerinde bu işi yapabilirsiniz.

Evde telefon kılıfı süsleyerek ne kadar para kazanılır?

Yapılacak çalışmaya göre gelir değişebilir. Oldukça fazla işçilik gerektiren çalışmalar hem zaman alır hem de daha fazla size gelir getirir. Ancak basit şablonlarla çalışan yapan kişiler hem fazla iş yapar hem de biraz geliri düşük olur. Bu sebeple evde telefon kılıfı süsleyerek para kazanma niyet olarak söylenecek bir durum değildir.  Sizin geliriniz kendiniz tarafından belirlenecektir.  Ne kadar güzel iş çıkarırsanız eve telefon kılıfı işi gönderen kişiler sizlerle çalışmak ister ve gelir artar. Ancak ortalama 1000 lira ile 1500 TL arasında kişi başı para kazanabileceğiniz tahmin ediyoruz.

telefon kılıfı süsleme işi

Evde telefon kılıfı süslemek istiyorum

 Evde telefon kılıfı süslemek istiyorum, kimlerle iletişime geçmek gerekir, diye düşünüyoruz. Kolayı var. Doğrudan iş alma fırsatımız Maalesef yok. Sitemizin sizlere sunduğu hizmetten faydalanabilirsiniz.  Yani bu işi almak istiyorsanız bu yazının altındaki iletişim formunu doldurun. Kendinizi anlatan çalışmak istediğinizi belirtin mesaj yazın. İş gönderen kişiler sizin iletişim bilgileriniz aracılığı ile size telefon kılıfı süsleme işi teklifi yapsın.  Siz de boş zamanlarımızda para kazanın.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. ankara sincanda yasıyorum elimden her iş gelir cocogum oldugu için calısamıyorum verilen bir işi temiz ve titız yaparım lütfen aciill iletişime geçin

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status