Temizlik işi yaparak para kazanma

Herhangi bir diplomamız yok, eğitim durumunuz sorulduğu zaman söylemekten sıkılıyor musunuz? Kendinize bir iş bulamayacağınızdan korkuyorsunuz. Boşuna bu endişelere hiç gerek yok! Temizlik işi yaparak para kazanma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Aslında temizlik işini hiç küçümsememek gerekir. Sebebi de Türkiye’de yaşanan iç göç sebebiyle köylerin boşalması, şehirlerin kalabalıklaşmasıdır. Bunun neticesinde şehirde herkese uygun iş fırsatları çoğalmıştır. Bireysel anlamda temizlik işi yaparak para kazanma fırsatları olduğu gibi firma kurarak da temizlik işinden para kazanılabilir. Sizler de bu konu hakkında, ister tek başınıza temizlik işi yaparak para kazanmayı düşünün, isterseniz bir firma kurarak eleman çalıştırıp para kazanmayı düşünün konu hakkında ipuçları vereceğiz.

Gündelikçi yaparak para kazanmak

Öncelikle temizlik şirketi kurarak para kazanma nasıl olur, nasıl para kazanılır, kimler yapabilir? Bu konu hakkında sizleri bilgilendirelim.

Temizlik şirketi kurarak para kazanma

Küçük bir firma kurarak bu işe başlayabilirsiniz. Apartman temizliği yapmak sizin için en kazançlı sektör olacaktır. Çünkü şehirlerde her gün mantar gibi ortaya çıkan apartmanların temizlenmesi için elemana ihtiyaç vardır. Apartman yöneticileri bireysel olarak çalışan kişilere apartman temizlik işi vermiyor. Sebebi de bu insanlar herhangi bir sakatlanma ya da yaralanma tehlikesi ile karşı karşıya kaldıkları zaman sorumluluğun apartman yöneticilerinde olmasından kaynaklanıyor. Bu sebeple profesyonel olarak temizlik işi yaparak para kazanmak isteyenlere önemli fırsatlar da oluyor.

Firmanıza gündelikçi olarak çalışacak bay bayan temizlik elemanları alıp apartman yöneticileri ile anlaştığınız takdirde inanılmaz para kazanırsınız. Firmanız bünyesinde istihdam edeceğiniz elemanlara da belli miktarda ücret ödersiniz. Sonra farklı yerlerden temizlik işi alarak her gün günde 5 – 10 tane iş yeri ya da apartman temizliği yaptırarak gelir elde edebilirsiniz.

Ev temizliği yaparak para kazanmak

İkinci alternatif ise bireysel olarak ev işyeri temizliği yaparak para kazanmak isteyenlere ne yapmaları gerektiğini, nasıl para kazanacakları konusunda bilgi verelim. Bildiğiniz gibi şehirde yaşayan insanların çoğu sabahtan akşama kadar çalışıyor. Çalışmayanlar bile tembellik edip temizlikçi arıyor. İşte burada sizlere önemli kazanç fırsatları yapmaktadır. Gündelikçi yaparak para kazanmak istiyorsanız yaşadığınız bölgenizi yazın. Size iş vermek isteyenler sizinle iletişim kursun. Evet sitemizin sizlere bu fırsatı verdiğiniz hatırlatalım.

Örneğin İstanbul’da yaşıyorsanız yaşadığınız ilçeyi, semti, mahalleyi yazarak temizlik işi yapıyorum günlük ücretim şu kadar, gibi yazarsanız size iş vermek isteyenler iletişim kurar, ev işyeri temizliği yaparak para kazanırsınız.

Bugün temizlik işi yaparak para kazanma düşüncesinde olan bireysel ya da firma olarak çalışmak isteyenlere bilgilendirme yaptık. Herkese bol kazançlar diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Kitap ayracı yaparak para kazanmak başlıklı makalemizde Evde kitap ayracı yaparak para kazanmak ve Kitap ayracı nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Konya Ereğli’de yaşıyorum, her türlü temizlik işini yapabilirim,bana ulaşın işe ihtiyacım var

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status