UYARIYORUZ!

Terlik paketlemek, kutulamak mükemmel iş!

Ülkemiz hem kültürü hem de etrafı denizlerle çevrili olması hasebiyle bin bir çeşit terlik tüketen bir toplum özelliği taşımaktadır. Dolayısıyla terlik üretici firmalar da  terlik paketleme kutulama işi yapacak eleman aramaktadır. Bin bir çeşit terlik modelleri herkesin beğenisine sunulmuş ve satışta farklı alternatifler tüketicileri beklemektedir.

Elbette ürünler raflarda kutuların içinde yerlerini almaktadır. Satışa sunulmadan önce farklı aşamalardan geçen terlikler Bazıları için kazanç kapısı olarak düşünülebilir. İhtiyacı olan insanlar terlik paketleme kutulama işi veren kimseler sayesinde mutlu olmaktadır.  Çünkü yurt dışından ithal edilen ya da Türkiye’de üretilen farklı desenler de modellerde üretilmiş olan terlikler müşteriye beğendirmek amacıyla farklı basit işlemler gerekmektedir.

Bunlardan en önemlisi para kazanmak isteyenler için terlik kutulama paketlemek olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü spor terliklerden tutun da süet terliklere, parlak taşlı terlikler, metalik ya da parmak arası terlikler oldukça ilgi görmektedir. Terlik üretici firmalar ürünlerinin hızlı bir şekilde satışa hazır hale gelmesi  ihtiyacı olan herkese ek kazanç alternatifleri sunmaktadır.

evde terlik kutulama paketleme

Sizler de ister işyerinde yarı zamanlı olarak çalışarak ya da evinizde geniş bir alanınız varsa evden terlik paketleme işi yaparak oldukça fazla bol para kazanabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenlere gerekli olan her türlü kutu ve ambalaj malzemeleri eve terlik paketleme işi veren firmalar tarafından tedarik edilmektedir. Sizler parça başı olarak kazanç elde edeceksiniz ve hiç de oldukça kolaydır. Eğer uygun zamanınız varsa hafta sonları akşamları firmanın size göstereceği bir yerde part time olarak terlik paketleme yaparak para kazanabilirsiniz.

Ancak “ben evden çalışmak istiyorum zamanın kendim belirlemek istiyorum evime iş getirsinler” diye düşünüyorsanız firma yetkililerine bu durumu belirtmemiz gerekir. Sizler için iletişim formumuz bu konuda size gerekli kolaylığı sağlamaktadır. Yani nasıl bir iş istediğinizi,  nerede çalışacağınızı, kaç saat boş zamanınız olduğunu veya kaç kişi çalışmak istediğinizi altta yer alan iletişim formuna belirtiniz. Böylece  terlik kutulama işi veren mağazalar sizlere önemli olanaklar sunacaktır.  Türkiye’nin şartları bellidir. Terlik paketlemek için hemen girişimlerde bulunun.

Bir önceki yazımız olan Evde fındık kırmak her zaman kazançlıdır başlıklı makalemizde Evde fındık kırarak para kazanmak ve eve fındık kırma işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

28 yorum

  1. izmir karşıyaka ve çiğli arasında oturuyorum paketle süsleme dikim işleri hepsini yapabilirim iletişim 05306911990 işinizi zamanında titizlikle ve düzenle yapabiliriz

  2. Bu isi yapmak istiyorm iki cocugum var biri okula gitiyor aksama kadr bos zamanim oluyr evde bos odam da var geri donus yaprsaniz sevinirim

  3. bursa mudanyada yasıyorum ev hanımıyım boş vaktım cok ıhtıyacım da var yapabılırım donersenız cok sevınırım

  4. ıstanbul esenyur acıl ak ıse ıhtıyacım var terlık paketleme ısı yapmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım 05340329403 acııl

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?