UYARIYORUZ!

Toplu iğne paketleme işi

İş yaparak eşinize çocuklarınıza ek kazanç sağlamak isterseniz toplu iğne paketleyerek para kazanmak ister misiniz? Cevabınızı duyar gibiyiz. Rızıklanmak için ne olursa hangi iş olursa yaparım, evde boş zamanımız oldukça fazla, yeter ki bize iş versinler, dediğinizi tahmin ediyoruz. Çünkü Türkiye’nin genel problemi bu kredi kartları borçları, maalesef aileleri esir aldı. Bu durumda masrafların bir iş yapılarak karşılanması gerektiğini düşünüyorsunuz. O halde size bu senenin en çok ilgi çeken ancak getirisi fena sayılmayan bir ek gelir fırsatından bahsedeceğiz.

Toplu iğne paketleme işi nasıl yapılır

Evde toplu iğne paketleme işi her yıl en popüler işler arasında yer alacak gibi gözüküyor. Çünkü özellikle okullarda fabrikalarda ve dikiş atölyelerinde, elbise dikim fabrikalarında çok kullanılan toplu iğne ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaçların karşılanması amacıyla seri olarak üretilen toplu iğneleri paket yapılması gerekiyor. Bunların istenilen sayıda hazırlanarak satışa sunulması için evde boş duran herkese fırsat verilmektedir. Emekli iseniz, ev hanımı iseniz ya da üniversitede okuyan genç bir delikanlıysanız işte size fırsat.

toplu iğne paketleme

Eve toplu iğne paketleme işi veren firmalar

Ev hanımları mutfak masraflarını çıkarabilir, çocuklarına istedikleri yiyecek içecek oyuncakları alabilir. Öğrenciler harçlık çıkarabilir, istedikleri kıyafetleri alabilir. Bol bol eğlence yerlerine gidebilir. Emekliler de kıt kanaat geçirmekten birazcık olsun kurtulurlar. Ailelerine üç beş kuruş para gider.

Bu düşünceler içinde olan herkese  toplu iğne paketleme işi veren müteşebbisler pozisyon alma şansı tanımaktadır. Bu işi nasıl alırız, ne kadar kazanırız, diye merak ediyorsunuz. İşe başvuru yapmak için sitemizin altındaki iletişim bölümünden başvuru yapabilirsiniz. Yaptığınız başvurular ek iş firmaları tarafından değerlendirilecektir. Acil eleman ihtiyacı olunca sizlere bıraktığınız iletişim Mail adresinden ulaşacaklar, iş teklifi sunacaklardır.

Sizler de uygun zamanınız olursa size teklif edilen ücreti beğenirseniz işi kabul edersiniz. Paketleme çözümleri sayesinde huzurlu yaşamaya başlarsınız.

Masrafların sürekli arttığı günümüzde bir şekilde bunun telafi edilmesi gerekmektedir. Bunun içinde farklı ek iş fırsatları değerlendirilmesi gerekir. Sadece toplu iğne paketleme işi değil sitemizdeki diğer ek iş fırsatlarını okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü herkesin sevdiği, yapacağı, ilgilendiği  iş farklıdır. Bu sebeple kendinize uygun işleri inceleyin, onlara da müracaat yapın.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

28 yorum

  1. Evde toplu iğne paketleme işi yapmak istiyorum. Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

  2. Evde toplu iğne paketleme işi yapmak istiyorum verilen süre içerisinde rahatlıkla yetistirebilirim lütfen bu ise ihtiyacım var ıstanbul zeytinburnu ikametgahim dönüş saglarsaniz sewinirim

  3. Sivas merkez de oturuyorum aileme destek olmak istiyorum evde paketleme işinde ürün ne olursa olsun yaparım

  4. Merhaba Hatay/Antakya’da yaşıyorum. Şu an için calismiyorum. Evde tam zamananli calisabilecegim bir iş arıyorum.Cocugum yok evli de değilim.Gece gerekirse calisabilirim.İse ihtiyacım var.İletisime geçerseniz sevinirim.

  5. Evde toplu iğne paketleme işi yapmak istiyorum.bu işe cok ihtiyacım var. Bilgi almak istoyorum

  6. Merhaba ben Şanlıurfa’da yaşıyorum bütçeye katkı sağlamak için bu işe ihtiyacım var Bahçelievler de oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  7. kayseri beyazşehirde oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim.daha önce bir çok tecrübem oldu.yardımcı olursanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?