UYARIYORUZ!

Tütsü paketleme işi

Ekonomik yönden rahatlayan insanlar ortamlarının da nezih bir şekilde olması için  arayışlar içine girmektedir. Bu sebeple tütsü paketleme çalışması isteyenlere önemli imtiyaz sunmaktadır. Bu ayrıcalık dünyasında  hem farklı gizemli bir ortam oluşturmak isteyenlere hem de ailesine destek olup yardım düşüncesindeki insanlara faydalı olunmaktadır.  Bu işi yaparken hem  kazanırsınız hem de sizde gizemli ortam sayesinde başınızı dinlersiniz, stresinizi atarsınız.

İşin doğası gereği sitemiz evinin giderlerine para yetirmek için hesap kitap yapan insanların derdine çözüm bulmak amacıyla farklı   alternatif önerileri sunmaktadır. Elbette iş yaparken “Bal tutan parmağını yalar.” atasözü gereği tütsüleri yakarak ortamı güzelleştirebilir. Evde tütsü paketleme   nasıl yapılır?  Ne kadar   kazanılır?  Bu işi kimler veriyor?  Nasıl iletişim kuruluyor?  Bu konularda sizlere kısa bilgilendirme yapmak gerekirse şunları özetleyebiliriz.

Tütsü paketleme meşguliyeti verenler genelde Uzakdoğu’dan ithal ettikleri ürünleri ucuz fiyata çalışmak isteyen ev hanımları ve emeklilere göndermektedir. Uygun fiyata çalışmak isteyen herkes ülkemizin her noktasından bu iş için başvuru yapabilir.

evde tütsü paketleme işi

Bir paket içerisinde kaç tane tütsü konulacağı ve bir paketten ne kadar kazanç elde edeceğiniz size gönderilecek olan çalışma şartları mail aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Çünkü bazı durumlarda firmalar yüksek talep dolayısıyla fiyat sunmamaktadır. Standart fiyat maalesef konulamıyor.

Yoğun işsizlik ya da evde çalışma isteği sebebiyle tütsü paketleme olayı arz talep dengesine göre verilmektedir. Örneğin bir pakette 10 tane tütsü koymanız istemiyorsa ve bu iş için size 50 kuruş önerilmişse, bazıları 20 kuruş ya da 30 kuruş fiyat teklifi ettiği zaman doğal olarak işveren düşük fiyat veren kişileri tercih etmektedir.

Kısacası fiyat konusunda kesin bir rakam telaffuz edemiyoruz,  ancak çalışmak için herkes gerekli başvuruyu yapması halinde firmaların kendilerine göndereceği iş bilgisi ve fiyat bilgisini karşılaştırıp ona göre işi alıp almama hakkınızı kullanabilirsiniz.

Eve tütsü paketleme işi veren kişiler sizinle nasıl iletişim kurmalı, ne yapmalısınız? Sitemizin hem işveren hem de boşluk arayan kişilere sunduğu basit bir yöntem sayesinde haberleşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yani bu yazının en altında yer alan iletişim formunu doldurunuz. İş talepleri yapın. Gerekli durumlarda mail adresinize dönüş yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. Bu işi yapmak istiyorum iki kişiyiz evde ve çok ihtiyacım var aynı zamanda bol zamanım var yapabilecek

  2. İstanbul büyükçekmecede ikamet etmekteyim kardeslerimle birlikte 3 kisilik bi ekibiz ev isi fırsatını degerlendirmek isteriz

  3. Bende tütsü paketleme yapabilirim çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim hatayın Reyhanlı ilçesinde oturyorum acil lütfen

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?