UYARIYORUZ!

Tütü etek işi yaparak para kazanmak

Özel günlerde küçük kız çocuklarının çok severek giydiği tütü etek bayanlar için para kazanma aracı olabilir. Son yıllarda dikiş nakış yapan bayanlara ihtiyaç duyan şirketler aynı zamanda evde tütü etek  yapacak kişiler de aramaktadır. Oldukça eğlenceli,  sevimli bir etkinlik ortamı yakalamak isteyen ev hanımları bu iş sizler için inanılmaz kazançlı olabilir.

Eğer elinizden dikiş, tasarım, ölçme biçme, kesme işleri geliyorsa size tavsiyemiz bu fırsatı mutlaka değerlendirelim. Türkiye’de anasınıfından itibaren ilkokul, ortaokul da dahil tütü etek ihtiyacı her zaman devam etmektedir. Mutlaka bu ek gelir fırsatını değerlendirelim.  Bunun için  tütü etek işi veren firmaların sizlere bu iş fırsatını olması için çaba harcayın.

evde tütü etek işi

” Tamam güzel bu işi almak istiyorum. Ne yapmalıyım?” diye düşünüyorsanız hemen izah  edelim. Siz de tütü etek işi sayesinde ayda 1500 liradan fazla para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Evden tütü etek işi yaparak para kazanmak isteyen ev hanımları hangi yolu izlemelidir?  Bu ek gelir fırsatından nasıl para kazanmalıdır?  Şimdi sizlere işin püf noktalarını kısaca izah edelim.

En önemli aşama doğal olarak  tütü etek siparişi teslim edenler ile işbirliği yapmak ve işi alıp çalışmaya başlamaktır. Bunun için de yapmanız gereken kendinizin bu konuda tecrübeli, yetenekli ve istekli olduğunu belirten iş başvurusu niteliğinde olan yazıyı alt taraftaki iletişim formuna güzelce yazmanızdır. Böylece eleman ihtiyacı olan tütü etek yaptırmak isteyen firmalar sizlere iletişim formuna yazacağınız mail adresimiz aracılığı ile iş teklifi gönderecektir. Siz de eğer kendimize gönderilen teklifi beğenirseniz çalışmaya başlarsınız.

Bu işi bilmeyenler “Keşke ben de bilseydim. Ben de para kazanaydım.” diye düşünenler… Sizler de üzülmeyin. Eğer istiyorsanız size de farklı alternatifler olduğunu hatırlatalım.Vídeo siteleri tütü etek nasıl yapılır, sizlere basamak basamak anlatmaktadır. Siz de bu işi alırsanız oraya bakarak kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Zaten fazla bir zorluğu yoktur. Tütü etek işi veren firmalar gerekli olan bütün malzemeleri çalışmayı kabul eden insanlara gönderecektir.  Onlar da uygun zamanlarında yavaş yavaş bu AKTİVASYON sayesinde önemli miktarda gelir elde edeceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizde Alet çantası hazırlama ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Merhabalar. Kahramanmaraşın Elbistan İlçesinde yaşamaktayım evde yapacak işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. acil.

  2. Merhaba Ankara’dan evde yapabileceğim bu tarz bir işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?