UYARIYORUZ!

Urla evde ek iş imkanları

İzmir ilinin en batı kesiminde bulunan denize nazır evleri ile dikkat çeken Urla iş uzantıları ile ilgili yakından ilgilenenler buraya gelsin. Urla’da yaşayan vatandaşlar kendilerine güzelce çalışma imkanı vermek istiyorsa ne yapmalıdır, nasıl hareket etmelidir? İlçede çok büyük sanayi kuruluşları yoktur. Daha ziyade küçük işletmeler faaliyet göstermektedir. Urla’da evde çalışmak isteyen kadın, erkek emekli herkese az da olsa para sunmaktadır. Sadece bu ilçede iş veren kişiler firmalar, kurum, kuruluş sizlere iş göndermez. İzmir’in yaklaşık 3 milyon nüfusu bulunmaktadır. Diğer ilçelerindeki sanayi tesisleri, işlerinin hızlı ve ucuz bir şekilde görülmesi amacıyla evde çalışmak isteyenlere de güncel aktivite vermektedir.

Urla ek iş ilanları

Urla’da eve iş  firmalarıyla nasıl temas kuracağınızı anlatacağız. Hoşça vakit geçirmek için  kendi özel yetenekleri doğrultusunda ek iş talebinde bulunması gerekir. Yani eğer güzel yemek yapıyorsanız veya börek, reçel, turşu yapmasını bilirseniz sizlere butik olarak özel sipariş verecek gıda firmaları ulaşmak isteyecektir. Ya da evde takı tasarım işleri, abiye süsleme, gelinlik süsleme, terzilik veya çorap katlama, iç çamaşırı katlama gibi farklı iş göndermek isteyen firmalar da olacaktır.

Sizlerin öncelikle kendinizi tanıması gerekir. Yani Urla’da iş ortamı hazırlayanlar sizin için iş göndersin. Hangi konuda yeteneklisiniz iyice araştırma yapın. Eğer kendinizi tam olarak tanıyamıyorsanız sitemizin kategorilerini inceleyin, orada farklı kolaylıklar  bulunmaktadır. Onlardan hangilerini yapabilirsiniz, hangileri sizin ilginizi çekiyor, daha net bilgi sahibi olursunuz. Böylece İzmir’de ekonomide birlikte kazanmak amacı ile gerekli durumlarda size iş teklifi yapar.

Peki karar verdiniz, çalışmak istiyorsunuz. Yapabileceğiniz ek iş fırsatlarını keşfettiniz. Müracaat yapmak istiyorsunuz. Hangi basamakları takip etmelisiniz? İster Urla evde ek iş ilanları ya da diğer ilçelerden sizlere iş vermek isteyen kişiler ile görüşmek isterseniz alttaki iletişim formuna bu konu hakkında gerekli açıklamayı yazabilirsiniz. Yani “Ben çalışmak istiyorum 3 kişilik ekibimiz var. Günde 5-6 saat çalışabiliriz. Verilen işi tam zamanında teslim ederiz, daha önce şu işleri yaptık..” gibi mesajlar yazarsanız size iş vermek isteyen insanlar gerekli durumlarda bilgilendirme yapar.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?