UYARIYORUZ!

Yarı zamanlı (part time) işler

Gittiğiniz dükkanlarda mağazalarda alışveriş merkezlerinde bizimle çalışmak ister misiniz, yazılı ilanlara çok sık rastlamışsınızdır. Bu işler sürekli olabileceği gibi genelde yarı zamanlı part time iş ilanları olarak dikkat çeker. Bu işi kimler tercih eder?  Başta paraya ihtiyacı olan ve işi olmayan herkes ilgi gösterir.  Çünkü çalışmak için mecburen iş bulmak evi geçindirmek eve para götürmek gerekir. Eğer bu işler sürekli ise ve yapabileceğiniz sizin ihtiyacınız olan  fırsatı sunuldukça şanslısınız. Özellikle üniversite öğrencileri bu tip işler için elverişli elemanlardır.

Part-time işler

Bazen de kurumsal firmalar çalışma arkadaşları arıyoruz.  Şeklinde ilanlarla yine gençlere fırsat vermek için dikkat çekici ilanlar yapıştırırlar. Siz de yarı zamanlı iş ilanları part-time işler arıyorsanız hareket noktasını bulmak gerekir. Özellikle hafta sonu göç zamanı olanlar ya da yarım gün çalışıp boş zamanım fazla olan insanlar bu olasılıkları değerlendirebilir.

part time ek iş

Part time ek iş İstanbul

Yaşadığınız yer ilk başta olmak üzere internette tarama yapabilirsiniz. Yani eğer İstanbul’da yaşıyorsanız arama motorlarına part time iş İstanbul şeklinde yazık arayabilirsiniz. Yarı zamanlı eleman arayan firmalar sizlere ulaşmak için bu şekilde ilanlar veriyor. Sizler de uygun boş zamanınızda göre verilen ilanları inceleyebilirsiniz. Çünkü bazı ilanlar 2-3 saat çalışacak eleman alırken bazıları da evden de yapılabilir.

Son yıllarda zaten  part-time işler oldukça revaçta diyebiliriz. Kimse işyerine gitmeye gerek görmeden evdeki boş zamanını değerlendirme yolunu kullanmaktadır.  Türkiye’de işletmeler bazı işleri evde yapacak insanlara ihtiyaç duymaktadır.

Sizler de kolaylıkla yapabileceğiniz oldukça fazla part time ek işler bulunmaktadır. Üstelik bu işleri yapmak için iyi bir işe gitmemize gerek yok. Evinizde kendi başınıza istediğiniz şekilde gece gündüz hafta sonu sabah öğle… canınız ne zaman isterse işi yapıp teslim etmeniz gerekir. Yarı zamanlı part time işler doğal olarak geliri değişken emeklerdir. Çok çalışırsanız geliriniz fazla olur.  Canınız istemezse yavaş yavaş çalışırsanız bonuslarınız da az olur.  Yani kazancınızı tamamen siz belirleyeceksiniz. Part time ek iş yapmak istiyorsanız sitemizde anlatılan opsiyonları araştırın.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?