UYARIYORUZ!

Yastık kırlent doldurma işi

Hayatımızı etkileyen teknoloji bazen insanların istekleri doğrultusunda kolaylık sağlamayabilir. Bu sebeple yorgan yastık satıcısı firmalar  yastık kırlent doldurma aktivitesi yaptırmak için çalışmak isteyenlere fırsat vermektedir. Çünkü makinaların doldurduğu yastıklar,  yorganlar ve yataklar döşekler insan sağlığı açısından uygun olmayabiliyor. Vücut elektriğine sebep olan bu teknoloji harikası ürünler bazen tercih edilmiyor. Bu sebeple doğal yöntemlerle yastık dolduran,  yorgan dolduran, üreten firmalar ile çalışmak isteyen kişiler var. Yani doğal yöntemlerle üretilen ürünleri tercih eden müşteriler için üretim yapan firmalar evde kırlent yastık doldurma çalışmalarını düzenlemektedir.

Doğal dolgu malzemeleri ya da kırpıntı süngerler ile doldurularak satışa sunulan ürünler tüketicilerin ilgisini çekmektedir. Siz  yastık doldurma işi veren firmalar ile iletişime geçmeniz halinde özellikle ev hanımları uygun zamanlarında güzel paralar kazanabilir. Yeriniz uygunsa, zamanınız varsa güzel bir kazanç yakalamak istiyorsanız bu iş hakkında bilgi alabilirsiniz. Mevsimsel bir ek iş  istiyorsanız okumaya devam edin. Yani bahçenizde veya odanızın boş bir bölümünde bu işi yavaş yavaş yaparak para kazanmak istiyorsanız, yine aynı şekilde yastık kırlent doldurma meşguliyeti sizler için uygun olabilir.

yastık doldurma işi veren firmalar

Bu olağan rızıklanma aracı isteyen ev hanımları işi nereden bulacak,  nasıl alacak, kimlerle görüşmesi gerekiyor? Ayrıca en önemli konu bu iş yapıldığı takdirde ne kadar kazanç elde edilecek? Merak edilen sorular olarak aklınızda geçmektedir.  Yastık doldurma çalışması veren girişimciler sürekli çalışacağı kişilerle öncelikle anlaşır görüşür. Tecrübeli olanlar doğal olarak onlar için tercih sebebidir. Yani daha önce yorgan, yastık, uyku seti gibi ürünler konusunda bilgi sahibi iseniz sizleri tercih ederler. Yapacağınız çalışma karşılığında alacağınız ücret yine size bildirilir.

Örneğin bir yastık doldurma bedeli olarak size 1 lira teklif edilebilir. Küçük yastıklar için 50 kuruş gibi rakamlar önerilebilir. Siz de günde kaç tane yastık doldurursanız ona göre para kazanırsınız.  Tek başınıza veya evdeki diğer bireylerle birlikte grup halinde çalışma fırsatı yakalarsanız geliriniz ayda 1500 lira civarında olabilir. Yastık doldurma formalitesi yapmak isteyenler kendilerine ulaşması için iletişim formuna başvuru yazısı yazması bir adım öne çıkmak için deneyin.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Manisa Akhisar da yaşıyorum. Acil ek işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim

  2. Bandırma’da yaşıyorum. Kendi işlediğim Kırlentlerin dolduruyorum. Ek işe ihtiyacım var. Özenli çalışır, zamanında teslim ederim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?