UYARIYORUZ!

Abaküs Montaj İşi Yapma

Şimdi okullarda eğitimi kolaylaştıran ilginç araçlar var. Sayıları öğrenmek isteyen çocuklar abaküs montaj işi arayanlara katkı sağlıyor. Nasıl mı? Eğitim materyalleri üreten firmalar ürünlerinin montaj işlerini boş zamanlarında topluma ve kendine faydalı olma düşüncesinde olan insanlara havale ediyor. Yani zamanını değerlendirmek, ailesinden fırsat vermek, para kazanmak isteyenlere gün doğuyor. Sizler de muhtemelen zor şartlar altında yaşayan paraya ihtiyacı olan insanlarsınız. O zaman evde abaküs montaj işi verenler ile iletişime geçmeniz gerekir.

Sadece abaküs işi değil aynı zamanda evde cetvel seti paketleme de sizlere önemli ek gelir sağlayabilir. Biz bugün sizlere çocukların sayıların öğrenmesi, toplama çıkarma işlerini kolaylaştırması amacıyla kullanılan sayı boncuğu ya da diğer adı ile abaküs montaj işinden bahsedeceğiz.

Abaküs işi

Firmaların sizlere sunduğu bu önemli ek iş sayesinde hem matematik öğreneceksiniz. Hem de oyun oynayacaksınız, üstüne üstlük boş zamanlarınızı değerlendirerek eksi durumdaki bakiyeyi artıya geçireceksiniz. Nasıl mı, size gönderilen malzemeleri istenilen şekilde birleştireceksiniz. Sonra da işin bitiminde kontrol edeceksiniz sağlam mı doğru mu, boncukları sayacaksınız. İşte size hem matematik, hem de oyun vakti.

Şaka bir yana. Ailesine katkı sağlamak isteyen para kazanma düşüncesinde olan herkes evde abaküs montaj işini değerlendirmelidir. Eğitim öğretim materyalleri üreten hazırlayan pazarlayan firmalar ürünlerinin satışa hazır adet gelmesi için eleman arıyor. Doğal olarak ucuz iş gücünden yararlanmak istiyor. Tabii ki babalarının hayrına bu işi yapmıyorlar. Kendileri de para kazanacak sizlere de para kazandıracak. Kendilerini nasıl kazanacak? Sigortalı işçi çalıştırmayacak. SSK primleri ödemeyecek. Sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyecekler. Peki nasıl para kazanacaklar işte maliyetleri yarı yarıya azaltacaklar. Evde boş zamanını değerlendirmek isteyenlere fırsat verecekler. Siz de bu fırsatı değerlendireceksiniz. Evinize ek gelir sağlayacaksınız.

Evde Abaküs montaj ek işi istiyorum

Firmaların sizinle görüşüp konuşup bu işi vermesi için ne yapacaksınız. Firmaların ilgisini çekeceksiniz, firmalar size iş verecek. Siz de bu işten para kazanacaksınız.

Peki ne yapmamız gerekiyor? Sitemizin alt tarafındaki iletişim kur bölümünden kendinizi anlatın. Bu işi yapmak istediğini belirten cümleler ile yorum yapacaksınız. Firmalar da eleman ihtiyacı olduğu zaman sizin bilgilerinizden size mesaj atacak. Anlaşırsanız çalışmaya başlayacaksınız.

Abaküs montajı gönderenler en çok işlerinin temiz düzgün titiz yapılmasını istiyor. Yani boncukların sayısı doğru olmalıdır. Bir tane bile hata olmaması gerekir. Yoksa ne sizinle çalışırlar ne de kendileri para kazanabilir. Marka olarak zedelenir. Bu sebeple işine özen gösteren insanların evde abaküs montaj işi sayıların dünyasına çeker sizi.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır ve Eve ceviz kırma işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. Bu iş için ekibimiz var ve haftanın 7 günü işimiz yok bolca vaktimiz ve kendimize güvenimiz var. Van da eğitim görmekteyiz. Bu işi eksiksiz ve hatasız yapacağımıza inanıyoruz. Daha öncede iş yapıp teslim ettik. İyi günler.

  2. Ankara Gölbaşı da oturuyorum ev hanımıyım evde yapabileceğim bir iş arıyorum yetenekli ve görev adamı olduğuma inanıyorum 15yıllık iş tecrübeme güvenerek disiplinli ve zamanında işi teslim edebileceğim konusunda kendime güveniyorum olumlu bir geri dönüş olursa sevinirim

  3. Diyarbakır Kayapınarda oturuyoruz.Abaküs işini eşim ev hanımı bende ona yardım edeceğim.Birlikde yapmak istiyoruz.Bize dönüş yaparsanız seviniriz…

  4. Ankara Çankaya da oturuyorum ihtiyacım var işe lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim abaküs cetvel paketleme yaparım teşekkür ederim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?