UYARIYORUZ!

Ağrı Evde Ek İş

Ekonomisi daha çok tarıma dayalı olan Ağrı ek iş ilanları yeterli alternatifler sunmamaktadır. Ağrı’da yaşayan vatandaşlar zor şartlar içerisinde hayatını sürdürürken ihtiyaçlarını temin için umutsuz insanlara çare üretmektedir. Ağrı müteşebbisleri yeteri kadar olmasa bile bütün birilerinden sizlere farklı alternatifler sunmaktadır.

Şunu unutma unutmamak lazım ki, iş gönderen firmalar uzaklık dolayısıyla sizi tercih etmez diye bir anlayış yok. Sebebi de bu firmalar kargo firmaları ile yıllık anlaşma yaptığı için uzak, yakın diye bir pazarlık yok. Yani İstanbul’un içine de dışına da Hakkari’ye, Diyarbakır’dan Malatya’ya aklınızda neresi gelirse gelsin her yere iş göndermeyi tercih ederler. Önemli olan evlere ek iş veren firmalar için ürünlerinin bir an önce satışa hazır hale gelmesini sağlamaktır. Bunun için acilen ihracat yapılacağı zaman herkese hızlı iş gönderilir. Ve burası Ağrı da olabilir,  Batman da Edirne de Muğla da olabilir.

Ağrı’da evde ek işler nelerdir diye sorarsanız, deriz ki öncelikle kendi bölgenizde ihtiyaç olan eleman sıkıntısını gidermektir. İlimizde hayvancılık tarım, balıkçılık, maden, sanayi az da olsa yapılmaktadır.  Bu firmalarla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Ancak Türkiye genelinde ek iş almak istiyorum. Boş zamanlarım fazla, çalışma ihtiyacım var. Para kazanmak istiyorum diyorsanız sizlere farklı alternatiflerden bahsedeceğiz.

Ağrı ek iş sunan firmaların en çok gönderdiği gelirler arasında şunlar yer alır;

evde kına paketleme

mevlüt şekeri paketleme

tesbih dizme

kalem montaj

etiket bağlama

karanfil paketleme

ıhlamur paketleme

en çok tercih edilen işleri arasındadır.

Sadece bunlar değil diğer kendinizin yapabileceği farklı ek iş fırsatları da bulunmaktadır. Sitemizin yukarıdaki eve ek iş kategorisini tek tek inceleyip kendinize uygun olanlara başvuru yapın.

Ağrı evde ek iş

Nasıl başvuru yapacaksınız?  Kimlerle iletişime geçeceksiniz? Bunu da size kısaca açıklayalım. Eve ek iş veren firmalar size yeterli gelmediyse diğer şehirler de sizi etkiliyor ise yapmanız gereken bu yazının altına kendimizi tanıtmak anlatmak. Kaç kişi yaşadığınızı ekibiniz olup olmadığını, kar saat çalışacağınız ve ne kadar iş çıkarabileceğinizi yazabilirsiniz. Böylece firmalar size iş gönderebilir. Elbette mail adresinizi yazmayı unutmayın. Ağrı’da ek iş veren firmalar e-mail adresinize iş teklifi yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?