UYARIYORUZ!

Akdeniz Yıldızı Tarsus’ta Ek İşler

Ülkemizde büyük ölçekli ekonomisi bulunan ilçeler arasında yer alan Tarsus Mersin ilimizin sanayi ve ticaret merkezi konumundaki ilçedir. Çünkü topraklarının büyük bir çoğunluğu tarım arazisi olarak dikkat çekmektedir. Dolayısıyla yeni teknikler ve gübreleme sayesinde bu ilimizde tarım modern bir şekilde değerlendirilmektedir.

Akdeniz bölgemizin en büyük ilçelerinden olan Tarsus’ta ek iş düşünen vatandaşlara yön vermekteyiz . Ülkemizin diğer illerinde olduğu gibi Tarsus ilçemizde de farklı özellikte ek işler bulunabilir.  Başlangıçta tarıma dayalı ürünler üretildiğini söyledik.  Sebze meyve ve turfanda seracılık burada oldukça fazla ekilip dikilmektedir. Bu bağlamda ürün paketleme, kutulama, poşetleme gibi işlerde kullanılmak için sizlere ihtiyaç duyulabilir.

Tarsus ek iş imkanları ek gelir fırsatları

Sadece bunlar değil sanayisi de  hızlı gelişen ilçemizde ek iş oluşumları ve sürekli çalışma imkanları da yakalanabilir. Tarsus ek iş ilanları araştırıldığı takdirde tarım aletleri, takım tezgahları, şekerli yiyecekler imalatçıları, makina parçaları, seramik, tuğla fabrikaları aracılığı ile çalışma sahaları yakalanabilir.

Tarsusta eve ek iş veren firmalar özellikle kadınlara kar marjı yüksek ve zahmetsizce yapabilecekleri ek işler sunmaktadır. El becerileri gelişmiş hanımlar abiye kıyafet süsleme, gelinlik hazırlama, kurdele yapımı, çorap katlama temizleme, örgü örme, kalem montajı, karanfil paketleme işi, mantı yapma, sabun paketleme, dikiş nakış işleri sayesinde küçük de olsa akar sağlanabilir.

Eğer fazla bilginiz yoksa sitemizin iletişim formu sizlere bu konuda destek sağlayabilir. Bu durum şu şekilde olmaktadır.  Sizler ihtiyacınız ne ise onu belirtin.    Mersin eve ek iş veren firmalar ya da  Tarsus  iş veren firmalar sizlere gerekli görüldüğü takdirde dönüş yapabilir.  Bu amaçla mutlaka kendinizi birkaç cümle ile anlatın. Böylece Tarsus ek işleri sayesinde kasanıza nakit girmesine katkınız olsun.

Bir önceki yazımız olan Eyyübiye Evde İş Olasılıkları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. bende evde yapabilecegim iş olursaisterim katlama işi ,paketleme,kazaklara falan boncuk dikme gibi işleri yaparım

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?