Aliağa evde ek iş fırsatları

Türkiye’nin en kapsamlı petrokimya tesislerinin yer aldığı Aliağa ek iş ilanları ek gelir fırsatları ile ilgili olarak sizlere ipuçları vereceğiz. İhtiyacınız olduğu zaman çalışmak isterseniz nasıl hareket edeceğinizi, neleri yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz.

Doğal güzellikleri tarihi zenginlikleri ile coğrafi özellikleri birleşince önemli bir iş potansiyeli ortaya çıkaran bu ilçemiz sizlere de ek iş fırsatı sunabilir. Geçmiş dönemlerde tarımsal ağırlıklı işlerin yapıldığı bölgede ağır sanayi bölgesi olarak 1970’lerden sonra önemli bir ekonomik hareketlilik yaşanmaya başlandı.  Bunun sonucunda da Aliağa’da eve ek iş veren firmalar ve İzmir’de iş ilanları veren firmaların sunduğu para kazanma fırsatları araştırılmaya başlandı.

Aliağa ek iş

Devlet yatırımları yanında özel sektörün girişimleri de ilçenin canlılık kazanması için önemli bir etken oldu.  Aliağa da ek iş ilanları yayınlayan, bu ilanları değerlendirmek isteyen vatandaşlar son yıllarda önemli bir sayıya ulaştı Sizler Bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek kendinize uygun olan işlerden faydalanabilirsiniz.

Sürekli bir iş sahibi olup bölgede kendine yiyecek ekmeğini çıkartmak isteyen insanların sayısı hızlı bir şekilde artmıştır. Buna paralel herkesin iş bulamadığı ya da yeterli düzeyde gelir alamadığı ilçe Aliağa ek iş veren firmalar devreye girmektedir. Küçük, süreksiz olsa da para ihtiyacı olan insanlara önemli gelir fırsatları sunulmuştur. Aliağa’da farklı sanayi kuruluşları insanların istihdam etmesine fırsat sunmaktadır.

Örneğin gemi söküm tesisleri, demir çelik fabrikası, Petkim ile birlikte hareket eden onlarca fabrika, deniz nakliyeciliği petrokimya tesisleri, Demir Çelik işletmeleri farklı iş fırsatları sunmaktadır. Yine ilçenin makina kimya endüstri gemi söküm tesisleri yanında bulunan özel sektöre ait tesisler de de farklı Petrol şirketlerinin iş fırsatları sunduğunu hatırlatalım.

Aliağa evde ek iş ilanları araştıran bu işlerle para kazanmak isteyen ev hanımları da kendilerine iş gönderecek olan kişilerin sunduğu fırsatları değerlendirmek gerekir. Abiye süsleme işi, gelin buketi işi, nedime bilekliği işi, çorap temizleme, iç çamaşırı paketleme, havlu paketleme, boncuk işleri, takı tasarım işleri gibi işlerden kendine uygun olanlara başvuru yapabilir.

Sizler için alt tarafta iletişim formu eklenmiştir.  Siz iş başvurularınız yazın. Aliağa’da eve ek iş veren firmalar eleman ihtiyacı olduğu zaman sizlere mail gönderecektir.

Bir önceki yazımız olan Çankırı ek iş ilanları başlıklı makalemizde Çankırı evde ek iş fırsatları, Çankırı evde ek iş imkanları ve Çankırı eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Aliaga merkezde oturuyorum elim eli isine yatkin susleme paketleme orme v..s yapabilecegim.is ariyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status