UYARIYORUZ!

Aliağa evde ek iş fırsatları

Türkiye’nin en kapsamlı petrokimya tesislerinin yer aldığı Aliağa ek işleri ile ilgili olarak sizlere ipuçları vereceğiz. İhtiyacınız olduğu zaman çalışmak isterseniz nasıl hareket edeceğinizi, neleri yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Doğal güzellikleri tarihi zenginlikleri ile coğrafi özellikleri birleşince önemli bir potansiyeli ortaya çıkaran bu ilçemiz sizlere de kolaylılar sağlanır. Geçmiş dönemlerde tarımsal ağırlıklı işlerin yapıldığı bölgede ağır sanayi bölgesi olarak 1970’lerden sonra önemli bir ekonomik hareketlilik yaşanmaya başlandı.  Bunun sonucunda da Aliağa’da sorunların giderilmesine imkan tanıyan firmaların sunduğu  fırsatları araştırılmaya başlandı.

Aliağa ek iş

Devlet yatırımları yanında özel sektörün girişimleri de ilçenin canlılık kazanması için önemli bir etken oldu.  İlçenin zenginleri sosyal medya veya kariyer sitelerinde verdikleri bu ilanları değerlendirmek isteyen vatandaşlar son yıllarda önemli bir sayıya ulaştı. Sizler bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek kendinize uygun olan işlerden yararlanabilirsiniz.

Sürekli bir iş sahibi olup bölgede kendine yiyecek ekmeğini çıkartmak isteyen insanların sayısı hızlı bir şekilde artmıştır. Buna paralel herkesin iş bulamadığı ya da yeterli düzeyde gelir alamadığı ilçe Aliağa ek iş devreye girmektedir. Küçük, süreksiz olsa da para ihtiyacı olan insanlara önemli gelir fırsatları sunulmuştur. Aliağa’da farklı sanayi kuruluşları insanların istihdam etmesine fırsat sunmaktadır.

Örneğin gemi söküm tesisleri, demir çelik fabrikası, Petkim ile birlikte hareket eden onlarca fabrika, deniz nakliyeciliği petrokimya tesisleri, Demir Çelik işletmeleri farklı iş fırsatları sunmaktadır. Yine ilçenin makina kimya endüstri gemi söküm tesisleri yanında bulunan özel sektöre ait tesisler de de farklı Petrol şirketlerinin iş fırsatları sunduğunu hatırlatalım.

Aliağa evde ek iş ilanları araştıran bu işlerle çok kazanmak isteyen ev hanımları da kendilerine planlama gönderecek olan kişilerin sunduğu fırsatları değerlendirmek gerekir. Abiye süsleme, gelin buketi, nedime bilekliği, çorap temizleme, iç çamaşırı, havlu paketleme, boncuk işleri, takı tasarım işleri gibi işlerden kendine uygun olanlara başvuru yapabilir. Sizler için alt tarafta iletişim formu eklenmiştir.  Siz iş başvurularınızı yazın, Aliağa’da eve ek iş veren firmalar eleman ihtiyacı olduğu zaman sizlere mail gönderecektir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Aliağa da oturuyorum süsleme paketleme işi arıyorum titiz temiz çalışırım vaktinde teslim edebilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Izmir aliagada oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum her turlu paketleme olur yardimci olursaniz sevinirim

  3. Aliagada ikamet ediyorum acil iş ariyorum elim her işe yatkindir titizimdir iş konusunda hizliyimdir verilen işi zamanında teslim edebilirim.

  4. Aliaga merkezde oturuyorum elim eli isine yatkin susleme paketleme orme v..s yapabilecegim.is ariyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?