UYARIYORUZ!

Alışveriş merkezlerinde stand açarak para kazanma

“Alışveriş bahane, gezmek dolaşmak vakit geçirmek şahane” sloganı günümüz insanları için en uygun yaşam felsefesi diyebiliriz. Dolayısıyla ticari zekası olan insanlar da bu şahane vakit geçirme fırsatından para kazanmak amacıyla AVM’de stand açarak zenginleşme idesini değerlendirebilir. Çünkü insanlar özel araçları vasıtasıyla en uzak noktalardan gelerek alışveriş merkezlerinde vakit geçirmeyi alışkanlık haline getirdiler.

Evet, yanlış okumadınız. Sadece büyük şehirlerde yaşayan insanlar değil, köylerde, kasabalarda, ilçelerde, uzak yerleşim birimlerinde yaşayan insanlar bile özel araçları vasıtasıyla mesafe tanımaksızın en büyük şehirleri gidip büyük alışveriş merkezlerinde vakit geçirmeyi tercih etmeye başladılar. Çünkü buralarda her türlü mağaza şubesi bulunmaktadır. Hem ihtiyacını gideriyor, hem de eğlencesini de burada yapıyor. Sinema, bowling, yemek, restoran, buz pateni, tiyatro…. aklınıza gelebilecek her türlü etkinlik alışveriş merkezlerinde insanlara sunulmaktadır.

Hızlı ve pratik rahat bir ömür sürme düşüncesindeki girişimciler için AVM’de stand açarak para kazanma oluşumu hakkında sizlere küçük bilgilendirme yapıyoruz. Başlangıçta insanlar bütün alışverişine mağazalarını tek tek dolaşmayı tercih ederken, son yıllarda bu alışkanlıktan vazgeçme yoluna girdiler. Sebebi de bütün mağazaların dolaşılacak alışveriş yapılmak istenmemesi neredeyse imkansız gibi görülmeye başlandı.

Alışveriş merkezlerinde stand açma

Halsiz bitkin düşen insanlar alışveriş merkezlerinde stand üzerindeki küçük satış yerlerinin tercih etmeye başladı. Burada fazla zaman kaybetmeden ihtiyacı olan ürünü bulup, işini bitirmektedir. Örneğin çiğ köfte standı, saat standı, çikolata şeker standı, yiyecekler içecekler, cep telefonları ve aklınıza gelebilecek her türlü ürün stand üzerinde satılarak hızlı bir şekilde işlem tamamlanmaktadır.

Sizler de alışveriş merkezinde stand açarak esnaflık istiyorsanız ünlü markaların bayiliğini alarak uygun bir bölümde alışveriş merkezinde stand açıp rhatlama ufkundan faydalanabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü marka sizlere bayilik vermek isteyecektir.  Alışveriş merkezlerinin en işlek bölümlerine uygun bir platform üzerine güzel bir stand  açarsanız kolay para kazanma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Şekerleme standı  çiğ köfte standı, hediyelik eşya standı, takı tasarım ürünleri standı, giyim kozmetik ürünleri standı en çok tercih edilen organizasyon fırsatları olarak dikkat çekmektedir.

Sizin yapmanız gereken öncelikle hangi alışveriş merkezinde bu işi yapacağınıza karar vermek,  sonrasında hangi sektörden daha çok gelir elde edeceğimize karar vermek olacaktır. Eğer bu işten para kazanmayı düşünüyorsanız alışveriş merkezinde stand açarak para kazanma imkanı yakalamak amacıyla hem bayilik alacağınız firma ile hem de dükkan açacağınız AVM yönetimi ile yer tespiti konusunda görüş alışverişi yapmanız gerekir.

Bir önceki yazımız olan Kitap ayracı, bıcı bıcı! başlıklı makalemizde Evde kitap ayracı yaparak para kazanmak ve Kitap ayracı nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?