UYARIYORUZ!

Altın Kutusu Yaparak Zengin Ol!

Kuyumculardan satın aldığımız altınların güzel kutular içine paket yapılmasını isteriz. İşte bu güzel kutuların, birileri tarafından yapıldığını hiç düşündünüz mü? Siz de altın kutusu yaparak  kazanmak ister misiniz? Korkmayın, çok özel bir şeyler yapmayacaksınız. Oldukça kolay bir ek gelir fırsatını değerlendireceksiniz. Özel günlerde, bebeklere, sünnetlerde, düğünlerde…

Altın kutusu hazırlayarak nasıl para kazanılır

Türk kültüründe altın takmak adettendir. Gerçi son zamanlarda altın baya pahalandığı için vatandaş çeyrek altın takmak yerine gram altına yöneldi. Gram altın oldukça uygun geliyor. Her neyse bizim konumuz altın kutusu hazırlayarak nasıl para kazanılır? Boş zamanı çok olan, elinden basit kutu paketi hazırlama işi yapabilecek herkes bu işten ekmek yiyebilir.

Fabrikasyon olarak üretilen altın kutuları elbette kullanılmaktadır ancak bazı insanlar özel tasarım olarak süslü bir şekilde hazırlanmış altın kutularını sipariş etmektedir. Kuyumcularda bu müşterilere yönelik özel tasarım altın kutuları yapacak eleman aramaktadır. Bu sebeple bu işleri organize eden firmalar zenginlik için basamak olarak seçilmelidir.

Sizler de yetenekli, becerikli, hayal dünyası güçlü insanlar arasında yer alıyorsanız bu işten para kazanabilirsiniz. Üstelik bunu bir iş olarak değil de bir hobi gibi düşünürseniz sizler de evde altın kutusu işi yaparak önemli bir kazanç sağlayabilirsiniz. Sizin yapacağınız iş için gerekli malzemeler; nazar boncuğu, kurdele, gerekirse değerli taşlar, yapıştırıcılar, makas, karton olarak sıralayabiliriz.

Evde altın kutusu yapmak istiyorum

Eve altın kutusu yaptıran kuyumcular

Ne kadar güzel çalışma yaparsanız o kadar değerli olacaktır. Eve altın kutusu yaptıran kuyumcular sizlere her türlü malzemeyi tedarik edecektir. Sizler sadece malzemeleri kullanıma hazır hale getirmelidir. Bu işi yapmak için belli bir plan yapmanızı tavsiye ederiz. Yapılacak kutuların bir tasarımını bilgisayardan indirebilirsiniz ya da ona benzer çalışmalar düşünebilirsiniz. Sonrasında malzemelerin temini bu malzemelerin belli sıraya göre dizilmesi, kartonların kesilmesi, yapıştırılması, süslenme aşamaları olarak sıralayabiliriz.

Evde altın kutusu yapmak istiyorum

Bu işe merak sardım, yapmak istiyorum. Peki kiminle iletişime geçeceğim, diye düşünmeye başladınız. Evet bu konuda bilgi verelim. Altın kutusu yaptıran kuyumcular ile iletişim kurmamız gerekir. Bu sebeple konu altına altından zengin olmaya adım atmak istediğinizi  belirten mesajlar yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?