UYARIYORUZ!

Ankara Altındağ ek iş ilanları

Metropol ilçelerden biri olan Altındağ,  ek iş  fırsatları bakımından kendine özgü kültürü ile oldukça canlı  alternatifler taşımaktadır. Başkentimizin en eski yerleşim birimlerinden ve en köklü ilçelerinden Altındağ kültürleri bünyesinde barındıran ilk çağlardan günümüze kadar Roma, Bizans ve Anadolu’da kurulan farklı beyliklerin hüküm sürdüğü bu ilçe günümüzde de yine benzer özellikleri sürdürmektedir.

Altındağ’da eve ek iş veren firmalar

Hayata tutunabilmek, borçsuz ve kedersiz yaşayabilmek için ek iş imkanları araştırılmaktadır. Ankara’da eve ek iş veren firmalar burada yaşayan insanlara da çözüm üretilmesi için dört gözle beklemektedir. Ankara’yı başkent yapan bütün değerleri taşıyan Altındağ’da ek iş ilanları oldukça fazladır. Çalışma düşüncesindeki herkese yapabilecekleri ek iş fırsatları sunulmaktadır.

İlçemiz hem Osmanlı Devleti’ne hem Kurtuluş Savaşı sırasında kahraman Mehmetçiğimize gerekli desteği her zaman vermiştir. Bugün de Altındağ’da vatandaşlara akçe kazanma fırsatı olması gerekir. Sitemiz de bu amaçla değişik iş farkındalıkları oluşturarak hem çalışmak isteyenlere hem de  iş vermek isteyen ya da düşünmeyen kişilere kuruluşlara farkındalık oluşturmaktadır. Böylece bazı işler evden yapılabilir duruma gelmektedir.

Örneğin bir restoran işletiyorsanız ev hanımlarına hünerli elleriyle yaptığı ev yemekleri satarak para kazanabilirsiniz. Bunun için evde sarma dolma, börek veya pasta yapmak isteyen ev hanımlarına iş verebilirsiniz.

Altındağ’da eve ek iş veren firmalar

Başka bir örnek; eğer şarküteri istiyorsanız ev hanımlarının evde yapacağı turşu, reçel, erişte veya mantı gibi yiyecekleri dükkanlarda satabilirsiniz. Böylece Altındağ’da iş ilanları yavaş yavaş çoğalacaktır. Sizin aklınızda yoksa biz sizin hakkınızda getirelim. Varsa siz de çalışmak isteyen evine birazcık olsun mutluluğun kokusunu almaya başlasın.

Ankaralı, Altındağlı vatandaşlara destek olunmalıdır. En büyük sorumluluk da esnaflara, işletme sahiplerine düşmektedir. Birbirinizle tanışmak, kaynaşmak, iş almak, iş  vermek istiyorsanız Altındağ ek iş ilanları başlıklı bu yazının altındaki iletişim formundan birbirinizle haberleşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Hem iş verenler, hem de ek iş talebinde bulunanlar iletişim formundan faydalanabilir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. Keçiören’de oturuyorum çocuğum olduğu için çalışamıyorum ihtiyaçim var lütfen…
    evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  2. Ankara altındağ karapurcekte oturuyorum paketleme isi yapmak istiyoruz lutfen donus yapin acillllll

  3. Ankara altindag da yasiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum temiz ve itina ile yapilir yardimci olur musunuz…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?