UYARIYORUZ!

Ankara Ek İş

Genç cumhuriyete başkentlik yapan Ankara’da yaşayan vatandaşlar sırça saraylarda yaşamıyor. Her ne kadar TBMM, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığına ev sahipliği yapsa da garip gureba da burada yok değil. Bu sebeple Ankara’da evde ek iş varsayımları üzerinde kafa yoranlar da mevcuttur. Diğer illerimizdeki bütün olanaklar Ankara ilimizde de mevcuttur. İstanbul kadar sanayi gelişmemiş olsa da yöreye özgü alternatif farklı çalışma imkanları yakalanabilir.

Bürokrasi şehri olması münasebetiyle başkentin farklı çalışma alanları bulunmaktadır. Diğer illerde fiziksel olarak yapılan paketleme işleri doğal olarak Ankara’da da bulunmaktadır. Fakat İstanbul’da eğitimli elit kesimin daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Eğitimi destekleyen, eğitime önem veren Ankaralılar bunun nimetlerinden faydalanabilir.

Özellikle zihinsel olarak yapılabilecek ek iş imkanlarını değerlendirilebilir. Bunlar da fazla çaba harcamadan internet yoluyla yapılabilen aksiyonlardır. Frelance olarak bilgisayar başında çalışır serbest zamanlarını değerlendirme imkanı da yakalayabilirsiniz. Yani işyerine gitmeden herhangi bir ürün paketlemeden,  montaj yapmadan kurtulamadan bilgisayar ile nerede olursanız olun çalışmayı deneyebilirsiniz.

Size tavsiye edebileceğimiz farklı alternatifler kozlar da bulunmaktadır. Ankara’da evde ek iş yapmak istiyorum, diyen, eğitimi yetersiz veya fiziksel olarak çalışmak düşüncesinde olan insanlara da alternatifler göstereceğiz.

Ankara evde ek iş

Ankara ek iş ilanları

Avantajları lehinize dönüştürmek için nette Ankara ek iş ilanları başlıklarını düzenli olarak takip etmenizde fayda var. Herkesin kendine göre en uygun farklı evde ya da part time olarak yapılabilecek ilave gelirler sizlere sunulabilir. Bunları değerlendirmek gerekir. Ev hanımları evde paketleme işleri yapabilir, emekliler küçük montaj işleri alabilir. Öğrenciler için part time olarak hafta sonları ya da derslerin olmadığı günlerde anketörlük, garsonluk gibi farklı yarı zamanlı işleri değerlendirebilir.

Eğitimli insanların zihinsel olarak yapabileceği ek işlere örnek vermek gerekirse makale yazarlığı yapmak, web sitesine editörlük yapmak, video çekerek video sitelerine çektiğiniz videoları yükleyip para kazanmak, masal anlatmak, link kısaltama, yorum yazarak nasiplenmek.

Elinizden geliyorsa web sitesi kurarak reklam alıp para kazanmak, müzik dinleyerek para kazanmak, link kısaltarak para kazanmak ilk aklımıza gelen örnekler. Sadece bunlar değil kendinizi geliştirdiğiniz zaman oldukça fazla Ankara ek iş kazanımları olduğunu göreceksiniz.

Ankara’da eve ek iş veren firmalar

Ankara merkezde yaşayanlar değil Ankara’nın 25 ilçesinde yaşayan bütün Ankaralılar bu fırsatları değerlendirebilir. Çünkü söylediğiniz gibi doğrudan iş yerine gidip çalışma zorunluluğu yoktur. Ankara’da eve ek iş veren firmalar sizlere ilçelere de bu fırsat tanımaktadır.

Ankara’nın Akyurt, Nallıhan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ve Etimesgut ilçelerinde oturanlar ne kadar şanslıysa öteki ilçelerindeki insanlar da evden çalışma hakkına sahiptir.

Ankara’nın Polatlı, Pursaklar, Çankaya, Nallıhan ilçelerinde oldukça fazla sanayi kuruluşu Ankaralılara ek iş sahası sunmaktadır.  Evde ek iş yapmak için sadece bu ilçelerde yaşamak zorunda değilsiniz. Firmalar ihtiyaçları olması durumunda Mamak, Sincan, Kalecik, Kazan, Bala, Evren, Gölbaşı ilçelerinde yaşayan Ankaralı vatandaşlara da çalışmak istemeleri halinde Ankara evde ek iş fırsatlarını sunabilir.

Önemli olan Kızılcahamam’da Ayaş’ta yaşamak değildir, Ankara’nın bütün bölgelerinde bütün ilçelerinde yaşayan vatandaşlara ve bilhassa Ankara’da evde ek iş yapmak istiyorum diyen herkese istemesi halinde evde ek gelir ortamları verilmektedir.

ek iş

Ankara evde ek iş imkanları rakipsiz değil diyemeyiz, alternatif olduğunu sizlere söyledik. Önemli olan sizlerin bu işi yapıp yapmaya karar vermektir. Eğer çalışmak istiyorsanız bunu firmalara bildirmeniz gerekir. Ankara’da eve ek iş veren firmaların telefon numarası nedir nasıl alırım diye merak ettiğiniz biliyoruz. Hemen söyleyelim. Böyle bir fırsat doğrudan yok. Ancak bazı kişiler kuruluşlar ve yerel haber sitelerinde sizlere yani evde ek iş yapmak isteyenlere fırsat verdiğini belirten reklam vermektedir.

Şunu bilmenizde yarar var ki doğrudan eve  iş veren firmaların telefon numarası genelde yayınlanmaz. Çünkü işsizliğin giderek arttığı Türkiye’de firmalar  numaralarını veremiyor. Sadece kendilerinden CV göndermenizi istiyor. Bizim sitemiz ise farklı bir destek sağlamaktadır. İste, çalış, mutlu ol.

 

Bir önceki yazımız olan Evde Mandal Montaj İşi başlıklı makalemizde evde mandal montajı yaparak para kazanma ve Mandal montaj işi yapmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

20 yorum

  1. Ankara cubuk ta oturuyorum kolay ve çabuk öğrenirim ve yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Ankara keçiören de oturuyorum ek işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

  3. Ben üniversitede çocuk okutuyorum ankara eryamanda oturuyorum evde işe ihtiyacım var geri dönüş yayarsanız çok sevinirim

  4. Merhaba ankara sincanda yaşıyorum eşim asgari ücretle çalışıyor üç tane çocugumuz var evde işe ihtiyacım var lütfen en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

  5. Ankara kızılcahamamda oturuyorum.paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  6. ankarada oturuyorum engellılere tanınan hak yok engellı olmak suc ıse evet sucluym evde yapılacak ıs arıyorum 05536414992

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?