UYARIYORUZ!

Ankara Gölbaşı İş Durumları

Son nüfus sayımına göre nüfusu yaklaşık 130.000 civarında olan Ankara’nın Gölbaşı ek iş ilanlarından örnekler vereceğiz. Metropol bir ilçe özelliği bulunan pozisyonlar takip edildiği takdirde rahat bir hayat sürme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Gölbaşı’nda iş veren firmalar

Başkente yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta bulunan bu ilçemiz Anadolu kültürünün özelliklerini taşımaktadır. Tarihi çok eskilere giden Ankara Gölbaşı ek iş ilanları araştıran merak eden insanlara müjde mahiyetinde varsayımlardan bahsediyoruz. Böylece  yeteri kadar geliri olmayan insanlar evden nasıl para kazanacağını öğreniyor. İlçe genç olarak söylenebilir ancak tarihi doğal olarak farklı kültürlerin yansıtmaktadır. Farklı buluntular kalıntılar Gölbaşı ilçesinin önemli bir merkez olduğunu bizlere sergilemektedir.

Ankara Gölbaşı’nda ek iş  düşünenlere konu hakkında güzel aktiviteler neticesinde kabarık cüzdanlardan dem vuruyoruz. Ankara’ya yakın olması sebebiyle Ankara’da Gölbaşı’nda  ek iş veren firmaların size sunacağı pozisyonları inceleyebilirsiniz. Bunlar hem erkekler için hem de kadınlar için farklılık gösterir. Erkekler evde çalışmak istiyorsa genelde montaj, paketleme, kutulama gibi işler alabilir. Ev hanımları ise daha çok tekstil ürünlerine dayalı olan gelinlik süslemek, nedime bilekliği  yapmak, eşarp katlamak, havlu paketleme yapabilecekler.

Gölbaşı evde ek iş

Gölbaşı ek gelir imkanları

Örneğin baharat paketleme,, karanfil paketleme,çorap katlama,gibi aklınıza gelmedik ek fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Gölbaşı iktisadi gelişmeler hakkında bilgi almak, başvuru yapmak isteyenler nasıl davranması gerekir? Oldukça basit. Bu yazı altında bulunan iletişim formu sizler için rezerve edilmiştir. Bölgenizde  firmalar sizlere iletişim kurmasını isterseniz yardım isteklerinizi mesaj olarak yazabilirsiniz. Bu şekilde Gölbaşı’nda eve ek iş veren firmalar gerekli gördükleri takdirde sizin mail adresinize sizinle çalışmak istediklerini belirten mesajlar iletiler yazabilir.

Sadece bu ilçede yaşayan işverenler değil, Ankara’da eve ek iş veren firmalar veya Türkiye’nin diğer illerinde iş talebinde bulunabilirsiniz. Bu amaçla sitemizdeki bütün yazıları okuyun,  hepsine başvuru yapın.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

14 yorum

  1. İyi günler ev hanımıyım ev bütçesine katkı için evde yapabileceğim katlama paketleme işi arıyorum ankara gölbaşında oturuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

  2. Merhaba Ankara – Etimesgut da oturuyorum..hertürlü paketleme,montaj ve katlama işini itina ile yaparım..

  3. Ankara golbasinda oturuyorum boncuk montaj paketleme özenle yaparım öğrenci okutuyorum ihtiyacım var acil bekliyorum.

  4. Gölbaşında oturuyorum, tekstil ve el işi üzerine gördüğüm 2 yıllık eğitimim 17 yıllık tecrübem var. Bu is uzerine instagramda çok beğenilen bir sayfam var.. 2 çocuk okutuyorum, işe cok ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

  5. Ankara Gölbaşı da oturuyorum ev hanımıyım evde yapabileceğim bir iş arıyorum yetenekli ve görev adamı olduğuma inanıyorum 15yıllık iş tecrübeme güvenerek disiplinli ve zamanında işi teslim edebileceğim konusunda kendime güveniyorum olumlu bir geri dönüş olursa sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?