UYARIYORUZ!

Askı montaj işi yaparak para kazanma

Askı montajı üniversite öğrencilerimiz, emeklilerimiz ve evdeki bayanların ekstradan para kazanması için güzel bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz. Zamanını en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler evlere askı montaj işi veren firmaların sunduğu işler hakkında bilgi verelim. Darlıktan gına geldiyse seçenek olarak düşünmeniz  icap edebilir.

Her kesime hitap eden bu aktivitenin  hem nakit hem de kaybettiğiniz ekonomik otoriteyi kazandıracağını düşünüyoruz. Evde hayatımızı kolaylaştıran dağınıklığını toparlayan askılar sizlere para kazandıracaktır. Kapıların arkasına veya mutfak dolaplarının yanlarına tutuşturulan küçük askılar bunu yapabilir mi? Neden olmasın ki, küçümsemeyin hemen.

Askı üreticileri ithalat ürünlerinin iç piyasada satışa sunularak gelir elde edilmesi için evden çalışmak isteyenlere iş verilmektedir.

evde askı montaj işi

Biliyoruz Türkiye’de ek gelir yapmadan çalışanlar da var, ancak yeni aksiyonumuzu öğrenince  bundan sonra borçlarını ödemek isteyen borçzedeler süper çözümü en iyi şekilde değerlendirecektir.

Evde askı montaj işi nasıl yapılır

Firmalar çalışmak isteyenlerle iletişim kurar, işi kabul edenlere yaklaşık 7000 montaj yapılacak askı aparatı gönderir. Bunlar da şemada gösterilen şekilde birleştirilerek kullanıma hazır hale getirilir. Bu işi yaparken günlük aktivitelerinden kesinlikle vazgeçmiyorsunuz. Oturduğunuz yerden hem televizyon izliyorsunuz, hem iş çıkarıyorsunuz.

Evden askı montaj işi yaparak kaç lira kazanılır?

Emekliler öğrenciler bayanların değerlendirilmesi gereken bu fırsat sayesinde ayda 1200-1300 lira civarında ek gelir fırsatı yakalayabilirsiniz. Özellikle parası yetmeyen üniversite öğrencileri kimseye muhtaç olmadan bu iş sayesinde para kazanabilir. Rahat bir eğitim-öğretim dönemi geçirir, yiyecek içecek, kıyafet konusunda özgür davranabilir.

Boş zamanlarınızda cep harçlığınızı çıkartın

Bu işi nasıl alabilirim? Firmaların sizinle iletişim kurması için bu yazı altına iş başvurusu niteliğinde iletişim formunu doldurun. Alt taraftaki formu kendinizi en iyi şekilde anlatacak şekilde izah edin. Özel bilgilerinizi ifşa etmeden çalışmak istediğinizi, yaşadığınız bölgeyi, boş zaman saatlerinizi yazabilirsiniz. Böylece evde askı montaj işi yapma ayrıcalığına kavuşursunuz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Bende bu işi yapmak istiyorum lütfen cevap verirmisiniz ben istanbulda esenyurtta oturuyorum çok ihtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum 6 kişilik gurubum var

  2. Merhaba istanbul küçükçekmede ikamatkah ediyorum bu isi yapmak istiyorum yüklü olursa ekip te kurabilirim is olursa hızlı titiz güvenilir bi sekilde teslim edecegimizden supheniz olmasin tel den ulasirsaniz sevinirin e mail kullanmiyorum 05458584728

  3. Paraya ihtiyacım var küçük çocuğum var işe gidemiyorum acil dönüş yaparmisiniz esenyurtta oturuyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?