UYARIYORUZ!

Bahçelievler evde ek iş imkanları

İstanbul’da Fevzi Çakmak, Çoban Çeşme, Cumhuriyet, Hürriyet, Kocasinan, Yenibosna, Soğanlı, Siyavuşpaşa, Şirinevler, Zafer mahalleleri ile yaklaşık 700000 civarında insanın yaşadığı Bahçelievler evde ek iş imkanları herkesi besleyebilir. Yine nüfusu hızla artan ilçelerden birisi olan Bahçelievler farklı kültürleri bünyesinde barındırmaktadır.

Anadolu’nun değişik kesimlerinden bu ilçeye yerleşen vatandaşlar yaşamak için paraya ihtiyacı vardır.  Bakırköy, Küçükçekmece, Güngören, Bağcılar’a oldukça yakın olan ilçede ikamet eden vatandaşlar yeterli iş imkânına sahip değildir. Bahçelievler ek gelir varsayımları oldukça kısıtlıdır. Ancak İstanbul gibi bir metropolde yaşamak bir sorun değildir. Çünkü Bahçelievler’de  ek iş veren firmalar yetersiz olsa bile İstanbul’un her tarafından farklı şekillerde  iş almak mümkündür.

Bahçelievler eve ek iş

Bizans yerleşim izlerinin kalıntılarına rastlanan Bahçelievler’de Osmanlı’ya başkentlik yapmış olan İstanbul ve Edirne yol güzergahında yer almıştır. Bahçelievler’de sokak mahalle isimleri de genelde Osmanlı izlerini taşımaktadır.

Bahçelievler’de genelde sanayi çok fazla olmadığını düşünülür ancak İstanbul’un her ilçesinde kendi imkanları ölçüsünde iş bulma imkanları mevcuttur. Çalışmak isteyenler para kazanmak isteyenler biraz araştırma yapabilir.  Vatandaşlar tarafından Bahçelievler ek gelir imkanları yetersiz gibi düşünülse de dünyanın önde gelen marka isimleri buralarda tesis açmıştır. Örneğin Coca Cola Pepsi depolama pazarlama tesisleri bu ilçede yer almaktadır. Yani farklı şekillerde iş bulmak isteyenlere olanaklar verilmektedir.

Ayrıca tekstil ve süt ürünleri üzerinden pazarlama yapan diğer firmalar da buralarda tesisler açarak Bahçelievler ek iş varsayımları  çalışmak isteyen bayanlar baylar sizlere de eğer durumu düzeltmek için farklı çıkış yolları arıyorsanız Bahçelievler’de eve ek iş veren firmalar ile dirsek temasına geçin. Siz de bu olumsuz hayat koşullarından fazla etkilenmeyin. Evde yapılacak o kadar farklı ek iş fırsatları olduğunu biliyor musunuz?

Firmalar evden çalışmak isteyen insanlara farklı kolay paketleme düzenleme satışa hazır hale getirilecek işler göndermektedir. Kıt kanaat geçinmek zorun olup da gece gündüz Bahçelievler eve ek iş imkânlarından faydalanabilir. Firmalar gerekli durumlarda size birlikte iş teklifi yapabilir. İstanbul’un ilçelerinde yaşayıp da evde iş bulamamak biraz tuhaf olur değil mi?

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

17 yorum

  1. Merhabalar Bahçelievler mahallesi nde oturuyorum eve katkı sağlamak istiyorum ve çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız eğer çok sevinirim

  2. Bahçelievler Basınsitesi’nde oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Deneyimliyim.. Dönmenizi rica ediyorum.

  3. Evimede zaman ayırarak evde paketleme işi yapmak istiyorum ,Siyavuşpaşa da oturuyorum daha öncede evde kına ve süslemelerle ilgili çalıştım deneyimim vardır teşekkürler şimdiden geri donerseniz sevinirim

  4. Şirinevlerde oturuyorum bir işim var ama evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş olursa sevinirim 🙂

  5. evde ek is yapmak istiyorum hizliyimdir cok ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim lutfen istanbul yenibosna

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?