UYARIYORUZ!

Balon Paketlemekten Gelir Sağlamak

İhtiyaç sahibi vatandaşlara yeni ek gelir kapıları hakkında bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz. Bugün sırada balon paketleme işi yaparak gelir elde etme hakkında bilgiler vereceğiz. Çocukların asla hayır diyemeyeceği,  hatta ve hatta büyüklerin bile havada uçan bir balona dokunmadan edemediği eğlence aracı bizim için gelir kaynağı olacak.

Eve balon paketleme işi veren firmalar sayesinde üç beş kuruş gelir elde edip ihtiyaçlarımızın karşılanmasına fırsat vereceğiz. Bütün evde yapılan ek işler gibi evde balon paketleme işi yapmak isteyenlere de belli başlı prosedürleri yerine getirmesi gerekir. Bunlardan en önemlisi de işi elde etmek ve çalışmaya başlamaktır. En önemli süreç evde balon paketleme işi veren firmalar ile buluşup konuşup iletişim kurup anlaşma sağlamaktır.

evde balon paketleme işi yaparak para kazanmak

Türkiye’nin koşulları bellidir. Yani işsiz sayısı gün be gün artmaktadır. Hele hele Suriye’den ülkemize akın akın gelen mülteciler Türkiye’nin işsizliğine iyice otuz biber olmaktadır. Bu durumda kendi vatandaşlarımız evde balon paketleme işi yaparak para kazanmak zorunda kalıyor.

Sadece bu ek iş değil diğer iş fırsatları değerlendirmek için gerekli girişimlerde bulunmak istiyorlar. Bu durum umarız sürekli olmaz. Türkiye kendi ayakları Üstünde durabilen dünyadaki önemli ülkeler arasındadır. Ancak dünya genelinde yaşanan global ekonomik etkilenmeler doğal olarak Türkiye’ye de yansımaktadır.

Kısacası evde balon paketleme işi yapmak için elimizden geleni girişimleri yapın. Çevrenizde eve ek iş veren firmalar ile görüşmeler yapın. Mutlaka yapabileceğiniz ek gelir ek kazanç fırsatları olacaktır. Hem onları değerlendirin hem de eve balon paketleme işi veren firmalar sayesinde üç beş kuruş para kazanın.

Özel günlerde, açılışlarda, kutlamalarda bol bol kullanılan balonlar sizlere ek gelir fırsatı verecektir. Bu işi yapmak isteyenler iletişim formuna çalışmak istediğini belirtebilir.  Böylece balon paketleme işi sayesinde ayda ortalama 500 lira civarında ek gelir elde edebilirsiniz.

İletişim formuna bırakacağınız mail adresi aracılığı ile firmalar ihtiyaçları olduğu zaman sizlere isteklisi yapacaktır. Sizler de boş zamanlarınızda yavaş yavaş istenilen sayıda balonu paketleyerek satışa hazır hale getirirsiniz. Her pakette 5 balon,  10,  50 balon ya da 100 gibi sayı istenebilir. Evde balon paketleme işi veren firmaların sizlere söylediği şekilde yaparsınız.

Bir önceki yazımız olan Kepez'de evinizden süper iş başlıklı makalemizde Kepez evde ek iş imkanları ve Kepez eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

48 yorum

  1. Bilecik merkezde yaşıyorum balon paketleme işi yapmak isterim iletişime geçerseniz sevinirim

  2. İzmirde ailem için ek iş arıyorum eşim ve çocuklarla beraber evde dört kişi var balon paketleme saksı yapımı kutu katlama vb işler çok uygun iş ciddiyetine sahip dört kişi

  3. EK İŞ BULUNDUĞUNUZ ŞEHİRDE AYDA 5000 TL KAZANABİLİRSİNİZ 0 505 663 16 30 SEHER YAKIN ÇEVRENİZDEN CALIŞIN

  4. ANKARADA YAŞIYORUM ALTINDAĞ EK İŞE İHTİYACIM VAR ELİM YATKINDIR VERİLENİN FAZLAINI YAPABİLİRİM EVDE 2 KİŞİYİZ BANA E POSTA ADRESİMDEN DÖNERSENİZ SEVİNİRİM
    sila.denizz@hotmail.com

  5. Aksaray merkezde yaşıyorum evde ek ise ihtiyacim var paketleme isi felan olabilir 3 kisiyiz

  6. Aksaray merkezde yaşıyorum evde ek ise ihtiyacim var paketleme isi felan olabilir 3 kisiyiz

  7. Akhisar’da yaşıyorum. Öğrenciyim ek işe ihtiyacım var.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?