UYARIYORUZ!

Bardak Paketleme İşi

Fazla emek harcamadan zamanınızı en verimli şekilde değerlendirip para kazanmak istiyorsunuz. Evde bardak paketlemeye yapmaya ne dersiniz? Oldukça hafif, getirisi de fena sayılmayan bir ek işten bahsediyoruz. Günümüzde bir kişinin çalışması bir ailenin geçirmesine getiri değildir. Bu sebeple birkaç kişinin aileye destek olması şarttır. Bardak işi  tecrübe gerektirmeyen bu iş için personel aramaktadır.

Paketleme işi yapmak istiyorum

Cam bardaklar yavaş yavaş yerini plastik ya da kağıt bardakları bırakmaya başladı. Üretici firmalar da son hızla tek kullanımlık bardaklar piyasaya çıkarıyor. Ancak bunların belli sayıda paketlenerek satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Pikniklerde ya da otomatik kahve, çay makinalarında, sebil su makinalarında bol bol gördüğümüz kağıt bardaklar sizin gibi insanlar tarafından paketleniyor.

Evde karton bardak paketleme işi

Evde karton bardak paketleme işi yapan insanlar giderek çoğaldı. Herkes rahatlıkla yapabilir. Aile ortamında, akşamları ya da hafta sonları serbest zamanlarınızda nakit akışı elde etmek isterseniz siz de bu işi almak için gerekli girişimlerde bulununuz.

bardak paketleme

Evde bardak paketleme işi yapmak istiyorum, kimlere müracaat edeceğimi de pek bilemiyorum diyenlere,  bardak paketleme işi veren kişiler veya şirketler sitemizin yorum bölümündeki hiç taleplerini tek tek incelemektedir. Bu sebeple sizler de boş zamanlarınızı paraya dönüştürmek istiyorsanız hemen konu altına bu işi almak istediğinizi belirtin ki çalışma ortamına dahil olunuz..

Her zaman söylediğimiz gibi  uyarılar bölümünü okumanızda fayda var. Aksi takdirde faydadan çok zarar görebilirsiniz. En üstteki tehlike uyarısını da dikkate alınız.

Evde plastik bardak paketleme işi

Yine aynı şekilde ister bir grup oluşturarak, isterseniz kendi başınıza çalışma imkanımız bulunmaktadır. Ayda bin lira dolayında extra elde etme düşünceniz varsa plastik bardak paketleme işi sizi kar getirebilir.

Hemen konu altına gerekli girişimlerde bulunun, müracaat yapınız. Bardak paketleme işi veren firmalar sizinle iletişime geçsin ki kazancınızı arttırmak için çalışma saatinizi ayarlayabilesiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Tırnak Seti Paketleme İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

37 yorum

  1. Merhaba benim böyle bir işe çok ihtiyacım var. Titiz ve hızlı çalışırım.Geri dönerseniz çok mutlu olurum.Bahçelievler İstanbul’da oturuyorum.

  2. Ben hediye bardak paketleme işini yapmak istiyorum konya karatayda oturuyorum yardimci olur musunuz tesekkurler

  3. Ihtiyactan evde plastik bardak paketi yapmak istiyorum el becerim vardır daha önce Çakmak montaj işinde çalıştım ilgilenirseniz sevinirim ayağimdan engelim olduğu için dışarda çalışmak zor oluyor benim için

  4. Merhaba, Bursa ili Osmangazi ilçesinde ikamet etmekteyim. İlanı okudum, şartlara uyabileceğimi ve istenilen zamanda ışi teslim edebileceğimi düşünüyorum, bu işi yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

  5. Evde bardak paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz lütfen eskişehirde yaşıyorum

  6. Pendikte oturuyorum 5 aydır göndermiş olduğum sitelere yorumların sayısını bilmiyorum sayısı yok ALLAH RIZASI için lütfen işe çok ihtiyacım var yardım edin bana artık lütfen

  7. Pendikte oturuyorum eşimle bardak paketleme işini yapmak istiyorum gerekirse grupta ayarlayabilirim borçlarımdan dolayı çok zor durumdayım Allah rızası için iş vererek yardım ediniz 5 aydır sitelere yorum bırakıyorum olmuyor lütfen umut etmekten yoruldum olumlu olumsuz cevap yazarmısınız acil işe ihtiyacım var lütfen

  8. Yozgat merkez oturuyorum üç kisiyiz evim müsayit çocuk okutuyorum bu işe ihttiyacim var düzenli çalışan biriyim dönüş yaparsanız sevinirim

  9. Benimle iletişime geçerseniz çok memnun olurum ben bardak yada kaşık gibi işler yapmak istiyorum ve bizim burada yaptırmak istiyorum benim de işe çok ihtiyacım var allah için istanbul /Maltepe fındıklı da hikmet ediyorum bir cevap insallaholur olumlu veya olumsuz bir bilgi alırsam sevinirim allah’in izniyle insalla

  10. Pendikte oturuyorum eşimle bardak paketleme işini yapmak istiyorum gerekirse elemanda ayarlayabilirim borçlarımdan dolayı çok sıkıntıdayım lütfen yardımcı olun çok sitelere baş vurdum olmadı galiba gerçekten yardıma ihtiyacım var iş vererek yardım edin

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?