UYARIYORUZ!

Bayanlar İçin Ek İş – Hanımların Yapacağı İşler

Sürekli eve para getirememe sıkıntısında olan erkekler eşlerinden yardım istiyor. Onlar da bu sese kulak veriyor. Bayanların evde yapacağı ek işler nelerdir? Bayanlar için ek işler hangileri araştırma yapılıyor. Türkiye’de işsizlik sanıldığı kadar düşük değil. Görünmeyen issizlik o kadar fazla ki! Örnek olarak, üniversiteyi bitirmiş olan gençler askerliğini yapmadığı için işsizler sınıfına dahil edilmiyor. Üniversiteyi bitiren gençlerden bayanlar da aynı şekilde evlenmediği için bunlar da gizli işsizler bölümünde yer alıyor. Sürekli kalıcı bir iş bulamayan ister erkek, ister bayan olsun mecburen durumu idare etmek için evde ek iş olasılıklarını değerlendirmek zorunda kalıyor.

Biz de hanımlar için uygun  gelir  neler olabilir, onları ele alacağız. Erkekler için yapılacak ek işleri de ayrı bir yazımızda ele alacağız.

Hanımların yapacağı ek işler

Eğer elinizden hiçbir şey gelmiyorsa size tavsiye edeceğimiz kolay para kazandıran alternatifler var. Bunlar;

gündelikçilik

evde çocuk bakıcılığı

evde yaşlı bakıcılığı

evde çamaşır yıkama ek işi yapma gibi…

hanımlara evde ek iş

Etkili, zor, ancak birazcık farklı eğlenceli ek işler arıyorsanız hanımlar için evde yapılacak ek işler arasında şunlar bulunmaktadır;

evde naftalin paketleme

kalem montajı

kalemtraş montajı

gelinlik süslemesi

gelin buketi yapımı

baharat paketleme işi sizler için uygun olabilir.

Bunlar bana göre değil daha zevkli ve eğlenceli bayanlar için ek gelir fırsatları nelerdir, diye merak ediyorsanız onlardan da bahsedelim.

İçine biraz sevgi katarak yapabileceğimiz işler bulunmaktadır. Bayanların evde yapacağı ek işler sınıfında şunları da sayabiliriz;

evde turşu yapma

evde yemek hazırlama

evde börek yapma

evde kazak örme

dikiş nakış yapma

takı tasarım

gelinlik üzerine boncuk dizme

bebek bakıcılığı

evcil hayvan bakıcılığı işi sizlere uygun olabilir.

Evde ek iş yapmak istiyorum

Ev hanımları sizlere örnekler sunmaya çalıştık. Buradaki  fırsatlarından kendinize uygun olanlara nasıl başlayacağınızı, bu işlerin nasıl yapacağınızı kimlerden iş alacağınızı merak ediyorsanız. Hemen bu konuya da açıklık getirelim. Yukarıda bayanların yapacağı ek iş örneklerinden istediğinizi ya da burada yazmadığını ancak sitemizde bulunan beğendiğiniz işlere tek tek başvuru yapın. İnşallah şansınızı arttırabilirsiniz.

Bayanlara evde ek iş veren firmalar

İsterseniz sitemizdeki diğer ek işleri tek tek inceleyip onların altında ayrı ayrı başvuru yapın. Bayanlara ek iş veren kişiler firmalar sizin başvurularınızı değerlendirecek. Size iş teklifi yapacaktır. Bir an önce kendinizi en iyi şekilde anlatan bir yazı hazırlayıp ve beğendiğiniz işlerin altına işi almak istediğinizi belirten ayrıntılar yazınız.

Sizlere uyarı yapmak zorundayız. Özel bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazmayın. Telefon dolandırıcılarına fırsat vermeyin. Kendinize bir mail adresi oluşturun. İletişim bilgisi olarak mail adresinizi yazın ki başınızı ağrıtacak kanallardan uzak olun. Gerekli gişimlerde bulunursanız hanımlara evde ek iş veren firmalar  taleplerinizi değerlendirecek, haber gönderecektir.

Bir önceki yazımız olan Toplu iğne paketleme işi başlıklı makalemizde Evde toplu iğne paketleme işi, Eve toplu iğne paketleme işi veren firmalar ve toplu iğne paketleyerek para kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Börek yaparak para kazanmak istiyorum poğoça,börek,kurbiye,ve pasta yapmayı seviyorum eğer imkan v erilirse çok menmun olurum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?