Bayraklı ek iş ilanları

Büyükşehir Yasası sonrasında ilçe olan Bayraklı evde ek iş imkanları ihtiyacı olanlara hangi fırsatları sunuyor, sizlerle paylaşacağız. İlçe Karşıyaka’dan ayrılarak Metropol Büyükşehir yerleşim birimi olarak dikkat çekmektedir. Tarihi oldukça eski olan bu ilçe mahalle,  semt, sokak, bulvar, dükkan, ev içinde bulunan herkes farklı ek gelir fırsatlarını araştırmaktadır. Bu amaçla İzmir’de eve ek iş veren firmalar ve Bayraklı ek iş veren kişilerin sunduğu imkanlar araştırıyor.

Sitemiz de düzenli olarak Türkiye genelinde evden para kazanmak isteyenlere bilgilendirme yapmaktadır. İzmir’in en genç ilçelerinden birisi olan Bayraklı eve ek iş imkanları hakkında size ipuçları vereceğiz. Siz de uygun zamanlarda ailemize katkısı sağlayacaksınız.

Bu ilçede yaşayan ev hanımları, emekliler işi olmayan insanlar farklı ek iş fırsatlarını değerlendirebilir. Örneğin abiye süsleme işi, tesbih dizme işi, evde yemek yapma, sarma dolma yapma işi, nedime bilekliği yapma, baharat paketleme, kına keseleme, gelin buketi hazırlama en çok ilgi gören kişiler arasında dikkat çekmektedir.

Bayraklı ek iş veren kişiler

Bu işleri almak için Bayraklı’da eve ek iş veren firmaların size iş teklifi tutulması gerekir.  Böylece ailesine Katkı sağlamak düşüncesindeki her birey ortalama 1200 1300 lira civarında ek gelir fırsatını yakalayabilir. Eğer sizler de farklı ek iş fırsatları değerlendirmek istiyorsanız iş talebinde bulunmanızı öneriyoruz. Bu amaçla alttaki iletişim formu sizlere gerekli fırsatı sunacaktır. Çünkü İzmir gibi önemli bir şehirde yaşamak için mecburen ek gelir fırsatları değerlendirilmesi gerekir.

Anadolu’nun farklı illerinden İzmir’e gelip yerleşen burada hayatını sürdürür rızkını arayan insanlar İzmir’de eve ek iş veren firmaların kendilerine sunacağı işleri bekliyor. Ancak öncelikle çalışmak isteyen gençler,emekliler, ev hanımları, kadınlar, erkekler iş talep etmesi gerekir. Yani alt taraftaki iletişim formuna Bayraklı ek iş fırsatları hakkında, İzmir ek iş fırsatları ile ilgili kendilerine iş  mesajları gelmesi için başvuru yapması gerekir.

Sitemiz bu konuda sizlere aracılık görevi yapabilir. Yani İzmir’de eve ek iş veren firmalar veya Karşıyaka,  Konak, Bornova, Buca, Karabağlar ve diğer ilçelerinden ek iş fırsatları yakalamak istiyorsanız mutlaka alttaki iletişim formuna yaşadığınız ilçeyi, yaşınızı, kaç kişi olduğumuzu yazın. Mail adresinizi ekleyin.  Gerektiği durumlarda size yapacak ve işler hakkında bilgi verilecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status