UYARIYORUZ!

Bayraklı ek iş ilanları

Büyükşehir Yasası sonrasında ilçe olan Bayraklı’da evde ek iş ihtiyacı olanlara hangi avantajları veriyor, sizlerle paylaşacağız. İlçe Karşıyaka’dan ayrılarak Metropol Büyükşehir yerleşim birimi olarak dikkat çekmektedir. Tarihi oldukça eski olan bu ilçe mahalle,  semt, sokak, bulvar, dükkan, ev içinde bulunan herkes araştırmaktadır. İzmir’in en genç ilçelerinden birisi olan Bayraklı  iş  alanları daha ziyade diğer sanayisi gelişen il ve ilçelere bağımlıdır.

Bu ilçede yaşayan ev hanımları, emekliler, olmayan insanlar farklı alternatifleri fırsatlarını değerlendirebilir. Örneğin abiye süsleme, tesbih dizme, evde yemek yapma, sarma dolma yapma, nedime bilekliği yapma, baharat paketleme, kına keseleme, gelin buketi hazırlama en çok ilgi gören performanslar arasında dikkat çekmektedir.

Bayraklı ek iş veren kişiler

Bu işleri almak için Bayraklı’da iş ortamı hazırlayan firmaların size iş teklifi bulması gerekir.  Böylece ailesine katkı sağlamak düşüncesindeki her birey ortalama 1200-1300 lira civarında ekstra yakalayabilir. Eğer sizler de bu güzel nimetlerde edinrmek istiyorsanız iş talebinde bulunmanızı öneriyoruz. Bu amaçla alttaki iletişim formu sizlere gerekli fırsatı sunacaktır. Çünkü İzmir gibi önemli bir şehirde yaşamak için mecburen sunulanların ele alınması gerekir.

Anadolu’nun farklı illerinden İzmir’e gelip yerleşen burada hayatını sürdürür rızkını arayan insanlar İzmir’de eve ek iş veren firmaların kendilerine sunacağı işleri bekliyor. Ancak öncelikle çalışmak isteyen gençler,emekliler, ev hanımları, kadınlar, erkekler iş talep etmesi gerekir. Yani alt taraftaki iletişim formuna Bayraklı  iş durumlarıyla ilgili kendilerine iş  mesajları gelmesi için başvuru yapması gerekir.

Sitemiz bu konuda sizlere aracılık görevi yapabilir. Yani İzmir’de destek sunan girişimci ruh  Karşıyaka,  Konak, Bornova, Buca, Karabağlar ve diğer ilçelerinden yardımcı olmaktadır. Mutlaka alttaki iletişim formuna yaşadığınız ilçeyi, yaşınızı, kaç kişi olduğumuzu yazın. Mail adresinizi ekleyin.  Gerektiği durumlarda size yapacak ve işler hakkında bilgi verilecektir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?