UYARIYORUZ!

Bayrampaşalılar ek işlerle mutlu olacaklar

İstanbul’un köklü ilçelerinden birisi olan ve yaklaşık 300 bine yaklaşan nüfusu ile Bayrampaşalılar ek işler mutluluğu tanıma ya nail olacaklar. 11 tane mahallesi bulunan ilçenin rakımı 17 metredir. İlçenin nüfusu ile günlük iş nüfusu oldukça değişkenlik göstermektedir. Çünkü nüfusun 3 katı kadar insan gücü bu ilçede hayatını idame ettirmektedir. Daha çok göçmen vatandaşların yaşadığı ilçeye son yıllarda Anadolu’nun farklı unsurları da dahil olmuştur. Bu ilçede daha çok Anadolu’nun kırsal özelliği ortaya çıkar. Geçmiş dönemlerde de önemli fabrikaları bünyesinde barındıran ilçe yine son yıllarda sanayi kuruluşlarının tercih ettiği yerleşim birimleri arasında yer almaktadır. Özellikle 1970 sonrasında ekonomisi hızla gelişen İstanbul’un önemli ilçeleri arasında yer almaktadır. Beraberinde ilçeye yoğun göç akını yaşanmıştır.

Bayrampaşa’da eve ek iş veren firmalar

Dolayısıyla ticaret ve sanayi ağırlıklı bir şehir olarak dikkat çekmektedir. ilçede ağır sanayi olmasa da farklı ekonomik unsurlar bulunmaktadır. Örneğin otomobil tamiratı, yedek parça sektörü, elektrik elektronik parça üretimi, kalıpçılık, plastik döküm işleri, hırdavat aletleri üretimi, soğuk demir işletmeciliği, tekstil ürünleri üretimi, talaşlı üretim gibi oldukça fazla iş imkanı mevcuttur.

Bayrampaşa ek iş

Bayrampaşa’da ek iş sağlayan müteşebbisler evden çalışma düşüncesinde olan sakinlerine açıktan destek sunmayı görev addetmişlerdir.. Biliyoruz ki İstanbul gibi önemli bir dünya kentinde yaşamak için az buz gelir yetmez. Ev kirası, yol parası, elektrik faturası, doğal gaz faturası, ulaşım masrafları, eğitim masrafları… Say say bitmez. Eğer bir kaç çocuğunuz varsa bunların ihtiyaçlarını gidermek amacıyla evde birkaç kişinin oldukça gelirli işlerde çalışması gerekir. Ancak herkese bu kadar fazla gelirli iş bulması da pek kolay değildir. O zaman doğal olarak ticaretin bir zinciri olmak zorundasınız. Yani evde çalışıp ailenize para kazandırmak için farklı alternatifler Bayrampaşa’da evde ek iş aksiyonları incelenip müracaatta bulunulmalıdır.

Kazancınız aşırı  olmasa da evinizin bazı ihtiyaçlarının giderilmesi için nefes almış olursunuz. Bunları değerlendirmek isteyenler ticaretin döngüsünden yararlanabilir. İlçede sürekli olarak büyük alışveriş merkezleri açılmaya başlanmıştır. Alışveriş Merkezinde evde yapılabilecek farklı iş imkanları bulunmaktadır.

  • etiket takma
  • poşet paketleme
  • kutu katlama
  • çorap temizleme
  • tekstil ürünleri paketleme işi

gibi yapabileceğiniz ek işler mevcuttur.

Birazcık olsun faturalarının ödenmesine çözüm bulursunuz. İş almak için sitemizin alt tarafındaki formu değerlendirebilirsiniz. Bayrampaşa’da ek iş sağlayan müteşebbisler ihtiyaçları olduğu zaman sizin mail adresinize iş teklifleri  yağdırabilir. Denemekten ne çıkar ki kaybedeceğiniz hiçbir şey yok!

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

22 yorum

  1. Bayrampaşada oturuyorum kutu katlama davetiye boncuk gibi ışlerden istiyorum lütfen haber bekliyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?