UYARIYORUZ!

Bergama ek iş ilanları

İzmir iline bağlı 100 bin nüfuslu ilçelerden birisi Bergama  iş çağrışımları nelerdir? Kimler iş bulabilir,  nasıl başvuru yapılır? Ayda ne kadar gelir elde edersiniz… Bergamanın fedakar insanlarına ilanlar ile ilgili bilgilendirme yapıyoruz.

İlçenin ekonomisi daha çok tarım üzerine kurulmuştur. Bu sebeple İzmir ilimizin tarımsal üretim açısından en zengin en gelişmiş ilçeleri arasında yer almaktadır. Buna paralel olarak tarımla alakalı kolaylıklar ortaya çıkmıştır.  Bergama’da çalışacak insanlara üzüm, zeytin, pamuk, çam fıstığı gibi tarımsal ürünlerin toplanması paketlenmesi pazarlanması noktasında iş bulunmaktadır.

Sadece tarımsal ürünler değil,  evden çalışarak para kazanmak isteyen hanımlar emekliler için de önemli kaynaklar bulunmaktadır. Örneğin bayanlar tütü etek işinden kazanabileceği gibi erkekler öğrenciler sosyal medya danışmanlığı, makale yazarlığı gibi araçlar değerlendirebilir.

Bergama tarihi turistik dokusuyla da insanların çekim merkezleri arasında bulunan bir ilçedir. Hediyelik eşya satışının fazla olduğu ilçede yine buna paralel olarak Bergama’da nazar boncuğu,  takı tasarım işleri, boncuk tesbih dizme, magnet yapımı gibi farklı çekim alanı da bulunmaktadır.

Bergama ek iş ilanları

Eğer bu ilçenin sunduğu ek gelir fırsatları yetersiz gelirse İzmir’den, Balıkesir‘den, İstanbul’dan diğer büyükşehirlerden sizlere iş vermek isteyen firmalar olabilir. Bu sebeple her türlü fırsatın lehinize dönüştürülmesi için çaba harcamalısınız. Yapmanız gereken İzmir’de bayanlara uygun gelinlik-abiye süsleme işi, kına keseleme durumlarını da değerlendirmek için girişimlerde bulunmaktır.

Bergama iş dilimleriyle ilgilenmek isteyenler, kendilerine iş vermek isteyen iyi niyetli gönüllüler uygun fırsatları değerlendirmek için mail almaları gerekiyor. Bunun için de sizlere İzmir Bergama alternatif çalışmalarına iletişim formu yardımcı olacaktır. İş talebinde bulunanlar kendini anlatsın. Hangi işleri yapabileceğini yazsın. Böyle yaptığınız takdirde Bergama veya İzmirde işgören kişiler gerekli durumlarda sizin mail adresinize yapılacak işlerin listesini ve fiyatlarını gönderecektir.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. 2 kişiyiz ek iş yapmak istiyoruz bergamadayiz evde paketleme vs. Ne iş olursa yapabiliriz dönüş yaparsanız seviniriz

  2. 2 kisiyiz ve ev hanimiyiz gonderdiginiz işi istediginiz sekilde temiz titiz zamaninda teslim ederek yapabiliriz. Donus yaparsaniz seviniriz. Ayrica Bergamada oturuyoruz. Bekliyoruz donus yaparsaniz cok seviniriz . kolay gelsin . tesekkurler

  3. Evde ek iş yapmak istiyoruz. Kına paketleme, abiye aksesuar montajı, magnet yapımı, paketleme işlemi v.b birçok işi zamanında yetistirebiliriz.
    Teşekkürler.

  4. Şu an evde iş yapmak istemekte 22 yaşında bi bayanım. Her türlü el işi işler yapabilirim. Hızlı ve temiz çalışırım. Bi süre evde çalışmaya ihtiyacım olduğu için sayfanızı ziyaret edip bu maili bıraktım. Şimdiden teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?