UYARIYORUZ!

Bitkisel çay paketleme işi

Alternatif tıp olarak adlandırılan şifalı bitkiler son yıllarda herkes tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Dolayısıyla aktarlar  bitkisel çay paketleme yapacak kişiler arıyor. Siz de uygun zamanınızda evde şifalı bitkiler paketleme işi sayesinde ailenize ek kazanç yakalayabilirsiniz.  Çalışma düşüncesinde olan genç yaşlı,  emekli çalışan, kadın erkek, yetişkin öğrenci… herkes konunun ayrıntılarına da olabilir.

Size bitkisel çay paketleme işi veren firmaların ipuçları verelim. Kendinize iyilik yapın ve gelir fırsatı edinin.  Bu şekilde ödenmemiş faturalarınız,  kredi kartı borçlarınız, elektrik faturanız, doğal gaz faturanız, kömür parası, yemek parası, mutfak masrafları çıkarılır. Üstelik bu işler yapmak için belli bir yerde çalışmak, iş yerine gitmek gerekmiyor. Kendinizin uygun olduğu zaman aralığında bu işleri yapabilirsiniz.

evde bitkisel çay paketleme işi

Aktarlar veya diğer bitkisel çay paketleme işi organize eden firmalar belli gramajlar içerisinde satışa sunulması için bitkisel çay paketleyecek eleman arıyor. Üstelik Türkiye’nin her yerinden çalışmak isteyenlere iş veriliyor. Kendi bölgenizde bu işi veren aktarlar mutlaka vardır.  Özellikle papatya çayı, kuşburnu çayı, ıhlamur, adaçayı en fazla paketlenen kışlık bitkisel çaylar arasında yer almaktadır.

Duruma göre farklı alternatif bitkisel çay paketleme  pozisyonları yakalayabilirsiniz. Önemli olan istekli olmak bu işi almak için girişimlerde bulunmaktır. Sizler tek başınıza aile ortamında arkadaşlarınızla uygun zamanlarda çay kahve içerek, gülerek eğlenerek, muhabbet ederek bitkisel çay paketlemesi  yapabilirsiniz. Üstelik iş yaptığımızın farkına bile varmazsınız.  Sadece bir arada güzel vakit geçirmiş olursunuz. Bunun neticesinde de gelir elde edersiniz.

Kış çayı olarak da adlandırılan bu şifalı bitkiler çok değerlidir. Bu amaçla Titiz davranılması gerekmektedir. Kurutulmuş bitkisel çaylar gramaj olarak oldukça pahalı ürünlerdir. Örneğin Ihlamur çiçeği paket gelecekseniz kilosunun 400-500 lira civarında olduğunu, buna göre 5 gram, 10 gram şeklinde çok hassas bir tartım yapıp paketlemenin gerekir. Aksi takdirde firma size ödeme yapmaz, işinizi kaybedersiniz. Bir daha sizinle çalışmak istemezler.

Kış çayı paketlemesi veren firmalar bu hususları sizlere önceden bildirecektir. Bazı firmalar sizlere çalışmak için teminat,  kaparo, ön ödeme gibi talepler isteklerde bulunabilir, size uyarımız bu kişilere asla itibar etmeyiniz! Çünkü piyasada her türlü insan bulunmaktadır. Bitkisel çay paketlemesi yapmak isteyenler sadece kendilerine güvenen hiçbir ön ödeme, kapora gibi para istemeyen kişilere güvensin ve iş alsın.

Tavsiyemiz sizin kendi aile ortamında yavaş yavaş kış çayı paketleme işi yapmanız ve karşılığında da kazanmanız. Bunun için ek iş talebi isteğinizi alttaki iletişim formu sayesinde yapabilirsiniz. Size iş vermek isteyenler buradan bırakacağınız mail adresine cevap yazacaktır. Telefon numaranızı kesinlikle yazmayınız!

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. evde ek iş arıyorum 4 kişiyiz her iş yapıyoruz paketlemeyi seri yapıyoruz bilgi almak istiyoruz

  2. Merhaba, ailem 3 kişiliktir. 3 yetişkiniz. Elimiz hızlıdır ve evde hassas terazimiz var. İstanbul yakacık dayız. Benim haftasonlarım boş diğer iki birey sürekli evdeler. İstenilen çay paketleme işini düzgün ve hızlıca yapabiliriz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?