UYARIYORUZ!

Boncuk dizme-paketlemenin getirisi

Ev hanımlarına en uygun iş alanlarından birisi olan boncuk dizme ve boncuk paketleme işi yaparak nasıl  kazanılır? Ekonomik anlamda zorlanan aile fertleri çığır açan imkanlardan faydalanmak zorundadır. Özellikle ev hanımları bu konuda dişi kuş görevini üstlenerek evine destek sağlamaktadır. Eşini işe gönderdikten sonra,  çocukları okula ulaşınca evdeki işlerini bitirip fiziksel donanım ölçüsünde çalışması gerekir.

Boncuk işi veren dükkanlar bu konuda sizlere önemli katkı sağlamaktadır. Gelinlik süsleme,  takı tasarım işleri birbirleriyle eşgüdüm halinde yapılan para kazanma aksiyonlarıdır. Boncuk dizme boncuk paketleme nasıl yapılır, ne kadar kar elde edilir, parası tatmin edici midir? Bu göreceli sonu herkese göre değişkendir. Çünkü ihtiyaçlarınıza göre bazı işler güzeldir. Bol kazandırır.  İhtiyacı olmayanlar için de her türlü iş ucuzdur,  yapılmaya değer değildir.

Boncuk dizme paketleme işi

Siz ihtiyaç sahibi olan ev hanımları mutlaka  boncuk dizme işinden faydalanmanızı tavsiye ederiz. Abiye kıyafet süsleme,  gelinlik süsleme, kolye yapımı, bileklik yapımı, diğer takı tasarım işlerinde oldukça fazla kullanılan boncukları belli paketlere dizme işi de yapabilirsiniz. Doğrudan boncukları kıyafetlerin üzerine süsleme olarak yerleştirme işi de tercih edebilirsiniz. Bu durum sizin bireysel yeteneğiniz ile alakalıdır. Yani becerikli biriyseniz ince işler diye adlandırılan süsleme işyerine girebilirsiniz.  Gelinlik süsleme işi veren firmalar ile anlaştığımız takdirde oldukça fazla gelir elde edersiniz.

Eğer “yeteneğim yok ama ben de daha fazla para kazanma düşüncem var” diye düşünüyorsanız sizlere tavsiyemiz yaşadığınız bölgede Halk Eğitim Merkezi’nin açtığı takı tasarımı kurslarına mutlaka katılın. Kendinizi geliştirin.

Eğer ekip halinde çalışırsanız daha fazla iş alırsınız. Çünkü boncuk paketleme işi verilince grup halinde çalışan insanları tercih etmektedir. Size tavsiyemiz etrafınızdaki tanıdıklarımızla birleşip grup olarak taleplerde bulunun.  Böylece ayda ortalama 900 ü bulan meblağlar için günde 4 saat çalışarak  rahatlama yakalayabilirsiniz.

Her zaman söylediğimiz gibi yaşadığınız yerleşim birimi yazılmalı. Böylece size en yakın olan boncuk dizme, paketleme yapan, yaptıran kişiler kolayca iletişim kurmalıdır. İletişim formu bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Balon Paketlemekten Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

21 yorum

  1. Boncuk dizme ve paketleme isi yapmak istiyorum 3kisiyiz ve hizliyiz kilis merkezd3 oturuyorum donus yaparsaniz sevinirim

  2. Kayseride oturuyorum evde ek iş yapmaya ihtiyacım var boncuk paketleme her türlü işi yapabilirim lülütfen geri dönermisiniz

  3. Istanbul Sultan beylinde oturuyorum benim de ise ihtiyacım var lutfen geri donerseniz sevinirim

  4. iyi günler,boncuk dizme işini özenle ve hızlı bir şekilde yapabiliyorum. Antalya merkezdeyim,dönerseniz çok sevinirim..

  5. boncuk dizme konusunda tecrübeliyim miyuki boncukları ile çalıştım. antalya merkez kısa sürede teslim ederim.

  6. Emekli biri olarak ek iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim kiracıyım ihtiyacım var üniversite de bir çocuk okutuyorum bir de orta okulda çocuğum var teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?