UYARIYORUZ!

Bornova ek iş ilanları

İzmir ilimize bağlı köklü metropol ilçelerden Bornova ek iş durumları hakkında merak edilen konulara temas ediyoruz. Millî gelirden yeteri kadar pay alamayan,  dolayısıyla istediği gibi yaşayamayan insanlar Türkiye’nin her bölgesinde her semtinde olduğu gibi bu ilçede de az da olsa bulunmaktadır. Yani evden çalışarak bolluğa kavuşmak isteyen insanlar bu merkez ilçemizde ek çalışmalarla mutluluk vasıtası aramaktadır.

Nüfusu 450 bin civarına ulaşan bu merkez İzmir ilçesi daha çok üniversite öğrencilerinin ve asker olarak tabir edilen güvenlik kuvvetlerimizin yoğun olarak yaşadığı bir ilçedir. Bilhassa üniversite öğrencilerinin çok fazla Bornova ek iş alanları ile ilgilendiği herkesin malumudur. Ailesinden uzakta yaşayan ve eğitim masraflarını karşılamak için Bornova’da ek iş veren firmaların sunduğu imkanları değerlendirmek isteyen gençler çalışacak yerler aramaktadır.

Siteniz düzenli olarak Türkiye genelinde evden çalışıp ailesine katkı sağlama düşüncesindeki herkese aracılık görevi yapmaya çalışmaktadır. Yukarıda söylediğimiz gibi daha çok üniversite öğrencilerinin part time olanaklar kapsamında Bornova  işler hakkında bilgi sahibi olmak için araştırma yapmaktadırlar.

Bireysel anlamda dolaşıp mükemmel sahalar bulmak kolay değildir. Teknoloji her şeyi kolaylaştırdığı gibi değişik zamanlarda yapılabilecek düzenli ekstra anlamında yapılabilecek  aktiviteler da ayağınıza getirmiştir. Yani İzmir’de ya da Bornova’da ek iş veren kişiler izin çalışmak istediğinizi kalenderliğe elveda demek için çaba harcadığınızı bilemez. Bu düşüncenizi İnternet ortamında paylaştığınız takdirde Bornovada sektöre yön veren kişiler ihtiyaçları olması durumunda sizin bırakacağınız mail adresine yapılacak iş hakkında size bilgi verir. Siz de uygun bulursanız boş zamanlarınızda imkanlarımız ölçüsünde Bornova ek iş ilanlarından haberdar olursunuz. Hem de çalışmak istediklerinizi ek iş yapmak istediklerinize onay verirseniz.

Bornova evde ek iş

Şartları kabul ettiğiniz takdirde yavaş yavaş para kazanırsınız. İster ev hanımı olun isterseniz emekli ya da eğitim görmekte olan bir öğrenci olun mutlaka sizin uygun farklı alternatif ek işler olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Örneğin üniversite öğrencilerinin yapabileceği link kısaltarak para kazanma, anket doldurarak, müzik dinleyerek, makale yazarak, yorum yaparak kolay  para kazanabileceklerini hatırlatalım.

Ev hanımları da Bornova’da eve ek iş veren firmaların sunduğu paketleme,  takı tasarım, boncuk dizme, abiye süsleme, gelinlik süsleme, çiçek paketleme gibi oldukça fazla alternatifi değerlendireceklerini unutmamalıdır.

Emeklilerin de kendilerine uygun basit montaj ve paketleme işlerinden rahatlıkla para kazanabileceğini söyleyebilirim. Bu amaçla Bornova ek iş ilanları için mutlaka sizlere ayrılmış olan iletişim formunu doldurun. Nasibinizi çıkartın, yakalayın.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

15 yorum

  1. İzmir bornova dan evde yapabileceğim ek işe ihtiyacım var kendim bebek şekeri yapıyorum paketleme boncuk işleride yapabilirim iletişime nasıl geçiyosunuz

  2. Bayrakli smyrna meydaninda ikamet ediyorum paketleme işleri için haber bekliyorum 4 kişiyiz bilginize. 0507 168 8374

  3. İzmir Bornova’da oturuyorum ve evde paketleme işi yapmak istiyorum. 3 çocuğum var ve bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. Dönerseniz sevinirim.

  4. Merhabalar evde paketleme ve bebek şekeri mevlut şekeri vb. Konusunda deneyimliyim değerlendirilirken sevinirim

  5. Bornova/Yeşilova da ikamet etmekteyiz. Her türlü paketleme, katlama, montaj işi yapabiliriz.

  6. Kendi evimde ek iş yapmak istiyorum hem titiz hemde pratik biriyim verimli olucağıma inanıyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?